Aasta alguses ostsin Hannale roosa käru. Selleks oli siis mamas & papas sola city. Siis oli mul väga suur roosa hullus peal ja mul oli vahepeal isegi kolm roosat kaunitari. Kuid käruga siiski rahul ei olnud. Vedrustust õieti polnudki ja tundus kuidagi ebastabiilne.

Teiseks reisikaaslaseks osutus mamas & papas armadillo xt jalutuskäru. Mäletan, et ootasin seda nii kaua. Vahepeal näitas jälgimisnumber, et jõuab varem. Vahepeal hilineb. Tegelt jõudis üks päev varem. Mäletan, et facebookis oli üks naine kes oli hiljuti ostnud sellise kollase ja pani müüki. Mina elasin kaasa tema müümisele ja tema elas kaasa minu ostmisele ning tulemisele.

Käru kätte saades oli ikka see tunne, et ei ole ikka see õige. Oleksin pidanud ikkagi oma südant kuulama ja ostma Britax B-Motion 4 plus käru. Mäletan, et ajasin seda roosat kaarvarju nii taga, et jube. Roosa hullus tuli tagasi. Tagant järgi mõeldes mulle siiski ei meeldinud ka see käru. Seisis mul kasutamatult. Roosa kaarvarju tellisin Soomest. Sellega oli ka omaette lugu. Lastetarbed tegi tünga ja sellepärast hakkasin otsima teistest kohtadest seda roosat. Igale poole helistasin ja lõpuks leidsin Soomest.

Järgmisena tuli Hannale mai kuus kaks käru. Jalutuskäru ja kergkäru. Jalutuskäruks siis baby jogger city mini GT. Mu lemmikutest lemmik käru. Hind aga väga krõbe. Minule väga meeldis see käru aga siiski tundus see kobakas autosse panna. Aga oeh, sellega rallida oli väga mõnus. Kergkäruks sai aga baby jogger city tour. Ühtlasi kõige kauem käru olnud. Kiidan seda taevani kuna selline mugavus on väga luksus. Pisike, kerge ja kompaktne. Kindlasti ostaks ka tulevikus järgmisele aga siis juba kasutatult. Hind kukub sellega tohutult.

Suve poole sai ostetud baby jogger city mini. Just lisatarvikute pärast- vihmakile, kaandik. Need aga paigutasin ilusasti oma GT kärule ja saatsin city mini järgmisele omanikule. Sain kasutada ka mõni tund ja sellest piisas, et arusaada kui hea on GT mudel.

Mingi hetk plahvatas mul jälle tahtmine käru osta. Ostsin baby jogger city mini zip käru. Algselt kui touri ostsin olin nende kahe vahel ja mul oli vaja tingimata see ka ära proovida. Kasutasin loetud korrad, et mõista, et tour on minu jaoks väga hea.

Käru ostmisest oli tükiks ajaks puhkus kuniks aasta lõpu poole ostsin joie litetrax 4 air jalutuskäru. Ausalt öeldes vaatasin seda käru juba siis kui Britax meie perre tuli. Mulle see siis ei meeldinud üldse. Ostsin kuna tahtsin proovida. Pean kurbusega tunnistama, et krt miks ma varem ei ostnud?!? See lihtsalt nii mõnus ja hea käru. Armusin sellese sekunditega. Kahjuks Hanna käru aeg saab läbi niisiis ei olnud mul sellega midagi erilist teha kui uuesti müüki panna ja linnuke kirja panna. Olen omanud.

Detsembril, ostsin ma Chicco Echo kergkäru. Kasutanud veel ei ole. Ostsin selle meie Dubai reisiks. Kuna Dubaini aega siis on see ka samal ajal müügis. Kui ostetakse varem ära siis plaan cybex agis 4 air osta. Kui aga mitte siis peab sellega minema Dubaisse ja siis ma olen natukene kurb, sest mu unistustes on veel mingit käru proovida aga Hanna juba nii suur 😭 Usun, et see jääks viimaseks aga kes seda teab..