26ndal käisime me Pärnus. Marcus käis hommikul töö ja meie Hannaga kodus sättisime. Värvisin sellel päeval ka oma juukseid. Mõne aja pärast tuli Marcus meile järgi. Kõige pealt läksime läbi Lasnamäelt. Marcus võttis paar asja kaasa ja siis juba läksime.

Esimese peatuse tegime Märjamaal. Võtsime kütust ja ostsime juua. Mina võtsin kakaod ja Marcus jõi kohvi. Õigemini lattet.Järgmine peatus oli Pärnus, statoilis ja selveris. Mina ostsin mandariine, Hannale luti ja niiskeid salvrätikuid. Võtsime suuna siis vanaisa juurde. Sõime ja jõime. Rääkisime väheke juttu. Mõne aja pärast liikusimegi onu ja tema naise juurde. Jutustasime seal. Marcus rääkis endast, küsis küsimusi jne. Me ööbisime seal. Läksime seekord päris varakult tuttu. Tavaliselt on minek palju hiljem. Pärnu on muutunud. Me läksime kuskil 9 ajal voodisse. Magama jäi Hanna ja Marcus veidi hiljem. Mina jäin magama kuskil 12 aeg. Mul ei tulnud kuidagi und. Ma mõtlesin väga palju erinevaid mõtteid. Ma ei hakka neid lahti arutama kuna miskit võiks minu teada ka jääda. Hommikul aga äratas Marcus mind üles. Ma ärkasin nagu eelmisel õhtul oleks raju pidu olnud. Vähemalt mul endal oli selline tunne. Tõusime ja läksime kööki. Köögist leidsime kirja, et Tanja ja Kaur on läinud linna. Toimetasime omaette. Mõne aja möödudes jõudsid ka nemad tagasi koju. Tõid torti. Sõime ja rääkisime veidi juttu. Arutasime mida teha. Minu plaan oli minna tervise paradiisi. Marcus aga arvas, et pole hea mõte minna kuna mul ja Hannal on nohu. Otsustasime siiski minna. Võtsime Kaarinilt võtme ja liikusime tervise paradiisi poole. Algul sõitsime valesti kuna Marcus pani vale aadressi sisse. Õigesse kohta jõudes oli parkimisega halvad lood. Nii palju rahvast oli, et parkida oli pea võimatu. Järjekord oli ka väga pikk. Ootasime vist ~20 minutit.Hanna algul kartis vett. Muidu oli päris tubli laps. Algul kartis ka Marcuse sülle minna. Lõpu poole aga läks rõõmuga ja lubas emmel ka minna sauna ning torudesse. Marcus oli temaga siis vees. Saunas üldjuhul Hannale ei meeldinud. Kohe pistis karjuma. Marcusele ka meeldis. Algul ta polnud rahul, et Hanna nii emmekas oli. Kuid siiski lõpp läks ilusasti.

Peale veekeskust tellisime telefoni teel Steffanist pitsad. Pitsa valmimisaeg oli 30-40minutit. Võtsime pannipitsad. Sõitsime peale veekeskust Tanja ja Kauri juurde. Panime asjad kuivama siis minu tädi Kaarini juurde. Viisime võtmed ära. Seejärel sõitsime me pitsasi võtma. Seal oli nii palju rahvast, et õieti tegime tellimisega. Kohti seal polnud ja saba oli peaaegu uksest välja.

Sõitsime siis statoili. Marcus pesi käsi. Ostsime tee peal juua ka kaasa. Sõime pitsasi ja see oli nii hea. Mul oli topelt salaami-vorsti ja mingi terava kastmega. Marcusel oli krevetti oma.

Peale söömist hakkasime aga Tallinna poole sõitma. Tegime ühes tanklas ka väikse peatuse kuna Hanna ärkas üles ja tal oli kõht tühi.

Kui jõudsime koju siis Marcus jäi meile ööseks. Nii hästi magada pole ma veel kunagi saanud. Hanna magas ka terve öö oma voodis. Tavaliselt tuleb öösel kaissu.