Oeh, küll see internet tekitab sõltuvust. Korra lähed ja jäädki sinna elama. Aga mida teha siis kui telefoni interneti maht on täis saanud?? No siis on täitsa pe***s! Nii igatahes minuga juhtus. Minu 16GB on nüüdseks läinud. Juurde saab osta ka aga see väga kallis. Internet juurde 500MB 3.99€ ja 1GB 4.99€. Kui osta siis ikka 1GB. Ilmselt sellega kannataks olla kuskil kolm-neli päeva võibolla maksimum kuus päeva. Mul tele2 ja see mulle kohe üldse ei meeldi. Nett on nagu mega aeglane. Elisas oli see väga kiire ja loodan, et saan oma numbri tagasi viia. See tähendaks, et peaksin maksma oma kõnearveid ise aga see on seda väärt ma usun. Kuid tele2 pluss on see, et välismaal saab neti kasutada nii palju kui tahad. Seda arvestatakse MB kaudu. 1 MB oli nii Rootsis kui ka Inglismaal 0.008€. Kunagi arvutasin, et päevahinnast tuleb kallim Tele2’l aga samas maksad nii palju, kui kasutad. Rootsis, terve päev läks mul 15 MB. Elisaga olles oleksin pidanud võtma 400MB paketi, mis oleks olnud 2.50€ (Tele2 oleks 3.20€). Tele2 läksid mul mõned sendid. Samamoodi Londonis, ma olin seal 3 päeva ja mul läks kokku koos Rootsiga 375MB. Elisas oleksin maksnud veel rohkem. See ei ole nüüd see, et kiidan tele2. Ausalt öeldes on see sitt. Mulle Elisa tundus parem kuid jah, nett välismaal on tele2 süsteem parem. See selleks, et telefoni nett on sitt on ka kodune internet sitt. Ma reaalselt ei saa mitte midagi ära laetud. Kuid ma ei teagi kas asi on selles. Kelli kirjutas, et tal sõbrannal või kellegil on mure neti kasutamisega iphone 7 uuendusel. Võimalik, et kogu kamm on just sealt alguse saanud. Kas kuskilt saab vaadata millal on tehtud IOsi uuendus tehtud? Siis saaks seostada millegiga ehk.

Teate, kooliga mul sellised lood, et vene keele 11.klassi kursused sain ära tehtud. Tänu Marcuse. Õpisin pähe vene keeles väikse jutukese. Ma nii õnnelik selle üle, et see reaalselt pähe jäi mulle. Jutu õppisin ka nii õigel ajal pähe, et saan seda lugeda ka jõuluvanale 😆

Koolis oleks mul vaja teha siis muusika kontrolltöö ja kuulamine. Lisaks ka füüsika kontrolltöö. Need jäid mul ainukesena tegemata sellel aastal. Aga saan neid teha ka järgmisel aastal kuna kursuse hinne tuleb välja alles jaanuari keskel. Niisiis aega on mul seda teha.

Hannal oli ükspäev jõulupidu lasteaias. Õpetaja rääkis, et Hanna kartis väga jõuluvana. Ta nuttis ja hoidis kaelast kinni. Teine poiss ka kartis ja röökis. Hanna nii ei teinud. Hanna sai jõuluvanalt piparkoogi ja lego duplo. Piparkoogist pilti ei jõudnud tehagi. Piparkook oli jänese kujuga. Ilus glasuur oli peal ja kiri Hanna Lisette. Lego duplo oli pisikene. Tahan siis ka sellest pildi panna aga kuna nett on halb siis see on raskendatud.

Hanna jõulupeo pilti näete meie instagramis -> Link- eluhannaga. Pilt tehtud vahetult enne lasteaeda minekut.

Tegin just avastuse kalendrisse vaadates, et juba mõne päeva pärast saabki kinke. Peaks neid pakkima hakkama. Hanna jäi ka just tuttu, et oleks ideaalne aeg seda tegema hakata.

TULETAN MEELDE!! Mina loosin jõululoosi välja kui osaleb vähemalt 20inimest. Praegusel hetkel olen ma küll päris pettunud ja tunne, et saan hoopis endale selle ülemiste kinkekaardi. Kindlasti vaata instagrami või postitusse siia