Jõululoosis olen nüüd kindel. Võitjaks osutus Ülemiste kinkekaart. Mõne aja pärast teen loosi 😊 Olge siis valvel!

Varsti tuleb välja ka aasta reisivideod. Hetkel olen Rootsi video juures kuna pole saanud teiste videosi.

Mis me siis teinud oleme?

Oleme käinud õues. Õues oli vahepeal nii lumine ja mõnus, et pidi minema õue. Jalutasime natukene. Hanna kõndis väga pika maa maha. See oli mulle suureks üllatuseks. Ma ei uskunud sedaSellest õhtust ka mõned lumepildid.

Teisel päeval sain Anettega kokku. Hommiku poole müüsin paar asja maha. Lisaks sain oma talve jalanõude raha tagasi. Algselt läksime sööma. Hanna sai seal mängunurgas veidikene mängida ja hiljem läksime Anette juurde.

Nad kolisid nüüd õismäele ja nende kodu on väga väga kena. Üks naljakas asi on neil see, et kui poti peal olla siis üks jalg on pesumasinas.

Järgmisel päeval viisin Hanna lasteaeda. Hanna läks täitsa ilusasti sinna. Ise tuli koju ja magasin peaaegu 2 tundi. Algselt oli raske magama minna aga siis kui jäin, ei kuulnud ma mitte midagi. Mul oli ärgates 3 vastamata kõne.

Sellel päeval sain Marcusega kokku. Käisime Ülemistes. Saime Hannale jõulukingi kätte. Jõulukinkidest teen eraldi postituse. Käisime ka mänguasja poodides ja vaatasime nukuvankreid. Ülemistes polnud ühtegi. Käisime korra rimist läbi ja seejärel suundusime Anette juurde. Ta tegi mulle kõrvarõnga augud. Valikuks valisin roosad. Need olid kõige paistvamad seal. Istusin toolile ja kartsin väga kuna olin katsejänes.

Läksime siis Marcuse juurde. Sõime ja mõne aja pärast läksime Hannale järgi lasteaeda. Sealt viisime Hanna minu vanavanaema juurde ja ise läksime uisutama.

Uisutada oli väga tore. Mulle väga väga meeldis. Hiljem võtsime piparmündi kakaod ja sõime Marcuse lemmik kohas.

Järgmisel päeval läks Marcus tööle. Meie Hannaga otsisime nukuvankrit. Leidsime lõpuks mustika keskusest. Vanker maksis 86€. Päris palju aga see jääb vähemalt kauaks.

Algselt ei osanud valida värvi kas roosa või selline hallikas sinine. Valisin just selle kuna see tundus reaalsem ja just sellist ma otsisingi.

Hanna oli nii tubli, et kärutas sellega ise autosse. Mulle tundub, et talle meeldib see, kuigi kui koju jõudsime siis mängis sellega Andri rohkem.

Me läksime Marcusele järgi ja läksime tema juurde. Mõne aja pärast sõitsime Muugale. Viisin Marcuse ära ja siis läksin koju.

Kodus pidasime me Serka sünnipäeva. See oli mõeldud üllatuspidu talle. Talle meeldis 😊

Täna magasin suhteliselt kaua ja Hanna sai mu telefoni kätte.

Nüüd toimub siin aga hullumaja kuna Andri on nii loll ja kiusab Hannat. Mu pea lihtsalt kohe plahvatab. Isegi oma toas ei saa rahu. Selle vältimiseks lähen Hannaga lihtsalt kodust ära.