Mõned päevad peale Londoni reisi otsustasin, et tuleb tulla blogipuhkusest välja ja siiski seda rada edasi minema. Maksin oma aastamaksu ära ja nüüd tuleb edasi blogida. Nii ma ka teen. Vähemalt üritan olla nii tubli kui saan.

Juttu siis natukene minu koolist. Õigemini, ma ei tahagi sellest rääkida kuna sellest polegi midagi rääkida. Mida ei ole seda ei ole. Kõik on allmäge aga üritan siiski edasi liikuda. Natukene positiivne on see, et jõudsin teha endale kindla plaani, millest peaksin kinni hakkama aga pole seda siiski teinud. Täna, esmaspäeval oligi see aeg kus pidin minema kooli ja parandama. Kahjuks olin jälle kodune.

Hetkel kooli sellised hinded lõputunnistuse peale minemas.

Lähme nüüd algusesse. Peale Londonit sain ma Kelliga kokku. Minu unistustes oli see, et saame Kelliga vaikselt kuskil rääkida ja miskit teha aga tegelikus oli see, et Hanna suht koguaeg segas. See selleks. Käisime poes, sõime ja vaatasime mõnes riidepoes ringi. Mõne aja pärast meie teed läksid oma rada. Peale seda saime Marcusega kokku aga mis me tegime seda me enam ei tea ega mäleta.

Mis on põhiline siis sellel päeval sain ma sain Joico keratiin hoolduse komplekti. Hind oli 50€. Tegelt see näeb veidikene erinev kui sellel pildil see on.

Tulemust ma väga ei ole näinud. Tundsin ainult head lõhna ja olid natukene kohevamad aga see võibolla oli hoopis fööni süü. Niisiis põhjalikuma postituse ehk teen ka kui reaalne tulemus on näha.

Vahepeal oli ka Andri sünnipäev. Sünnipäev toimus Zelluloosi batuudikeskuses. Spin toas. Tuba oli päris lahe aga tundus pisikene. Võimalik, et see ainult tundus mulle nii. Jäime Marcusega veidikene hiljaks kuna mina olin see kes jättis kingi viimasele minutile.

Mingi hetk hakkasime otsima kortereid. Emps tahab osta korterit ja see välja üürida. Sellega on meil päris palju aega läinud. Oleme käinud päris palju vaatamas ja minu lemmikuks on jäänud Linnamäe teel olev 2-toaline korter. Empsile meeldib rohkem läbi maja korter. Asukoht oleks ümera. Milline ja mis tuleb seda ei tea veel keegi. Oluline on see, et palju saab läbirääkimisi teha ja kui hea hinnaga ta selle saab.

Oleme käinud kolmes korteris kus on rusikaga pekstud uks katki. Ühest tegin ka pilti. Seoses sellega on meil üks pere sisene nali ka aga sellest ma siin pigem ei räägi. Kes teab see teab või kui on väga suur uudishimu siis kirjuta mulle 😄

Marcusega käisime ka ühel päeval Vana Villemi pubis. Sõime burgerit. Väga väga maitsev oli. Hiljem käisime ka vanalinnas jalutamas. Väga armas hanna vaba õhtu oli.

Siis käis Hannal esimene päkapikk. Meie päkapikk käib lõunaaegu. Piilub kas hommikusöök on ära söödud. Kui on siis saab näksi soki sisse, kui mitte siis on tühjad pihud. Andri päkapikk on käinud hommikul. Esimese asjana vaadatakse oma sokk üle ja siis tullakse Hanna soki kallale. Minu jaoks on see piin kuna me Hannaga mõlemad siis ärkame. Mina suudan edasi magada aga Hanna ei suuda.

Veel tegime siin patsikesi ja tulid imearmsad lokid nii mul kui Hannal.

Me käisime Marcusega “uisutamas”. Vähemalt plaan oli selline. Kahjuks viivitas mu emps otsusega, kas ta hoiab Hannat ja viivitasin mina oma sättimisega. Oleksime kõike teinud poole kiiremini oleks olnud ideaalne.

See eest me käisime räägupesas. Ohh need mälestused seal. Praeguseks mõtlen, et kuidas ma suutsin seal kolm korda nädalas käia. Üks suvi oli selline. See selleks. Me võtsime oma söögid kaasa ja sõime autos. Sõitsime Pirita parklasse sööma. Avastasime, et meil pole kahvlit. Läksime poodi ostma. Meile ei pakitud kahvlit ja pihv oli kuiv. See selleks.. Õhtu oli ikka tore 😊

Ühel päeval sorteerisin Hanna mänguasju. Päris palju beebi mänguasju on Hannal. Suurema lapse mänguasju on vähe. Õnneks Hannal sünnipäev tulemas ja loodan, et nendest piisab järgmise sünnipäevani. Ilmselt see nii ei ole aga loota võib. Ma isegi ei tea otseselt mida Hannale kinkida sünnipäevaks. Ma tean, et Hannale meeldivad raamatud. Vaatab heameelega mingeid häälitsevaid raamatuid, kujunditega raamatuid ja akendega raamatuid. Igatahes kõiki raamatuid, mis on värvilised, detailide rohked ja põnevad. Lisaks Hannale meeldivad klotsid, pusled ja sellised asjandused. Olen hiljuti avastanud, et talle meeldivad ka nukud. Õigemini tema lemmik nukuks on saanud baby born ja muu teda ei huvita. Mõtlesin, et kingin Hannale beebivankri. Mina, kärusõltlasena, jäängi seda otsima. See eest saab ta hea korraliku beebivankri. Nüüdseks on Hanna hakanud ka korralikult mängima selle mänguköögiga. Olen hakanud vaikselt ostama sealseid asju. Jõuludeks saab panni, poti, sõela. Mõned puu- ja juurviljad on ka olemas juba. Samas võiks veel ju miskit olla aga mida, seda ei teagi. Minu meelest on praegusel hetkel nii raske kinki teha lapsele just tema vanuse poolest. Aa, jaa Lego Duplo on üks lemmikuid. Ostsime ka suure kasti selle jaoks. Huvitav on teada kas see kast kunagi täis ka saab. See on lihtsalt nii suur.

Nüüd olen jõudnud jutuga tänasesse päeva. Avastasin, et lasteaias on vaja paljude asjade eest maksta, millst ma polnud üldse kuulnudki. Tegin seal ühise postituse kus on kõik raha asjad kirjas. Muidu olid postitused kõik eraldi ja hästi ebamugav lugeda.

Siinkohal nüüd lõpetan ja hakkan vaatama oma asju.

🤗