Ma ei tea kas te teate aga me käisime ühel päeval Cätuga ta lapsele jalutuskäru ostmas. Ostsime talle Bebetto Nico jalutuskäru. Nii palju kui seda katsuda sain tekkisid mul positiivsed muljed. Vedrustus oli väga hea ja üldjuhul miinuseid silma ei hakanud. Sellel hetkel oli mul ka hull käru ostmis tuhin peal ja oleks ka Hannale ostnud Nico käru. Roosat värvi. Nali oli aga selles, et Hanna ei mahu sinna sisse. Mõelge, kui ma oleksin käru ära ostnud ja hiljem seda avastanud? No igatahes sain proovitud Cätu lapse kärusse Hannat ja ma hakkasin selle peale naerma. Oleks teinud nii vale ostu. See selleks. Õhtul sain kätte Cätu endise käru, et see korda teha ja müüki panna.

Mõne päeva pärast hakkasin seda kõike tegema. Pesin enamus katted ära ja vaatasin rattad üle ning määrisin spetsiaalse asjaga üle need rattalaagrid. Käru oli valmis müügiks. Tegin pildid ja läks müüki. Postitus rippus mul põhiliselt facebookis üleval. Vahepeal tõstsin ja käisin uuendamas.

Algul koheselt hakkas üks naine huvi tundma. Kahjuks tema oli Tartust. Tahtsime teha vaid käest kätte tehingut. Järgmine inimene oli Saaremaalt ja pidime saama kokku ta sõbrannaga. Esimest korda elus lasti mind üle müümises. Kirjutasin, et olen kohe kohal ja teatab, et unustas öelda aga ei saa. No normaalne, ma ei oleks liikuma hakanudki siis. Meie õnneks oli veel üks huviline. Saime temaga kokku ja nemad võtsidki käru ära. Kokku see müümine kestis kuskil kaks-kolm nädalat.

Minu põhi asi, millest kirjutada tahtsin on just see sama käru. Esimesel visuaalsel vaatamisel on käru päris hea ja kena välimusega. Esimesi tiire tehes oli tunda käru mugavust. Oli väga suur vedrustus ja tundus väga mugav sõitmises. Nii palju kui jõudsin testida oli mul sellega väga hea kärutada.

Miinuseks saan tuua kaarvarju suuruse. Nii suure lapse puhul nagu mul on siis ei oma tähtsust. Kui Hanna oleks väiksem olnud siis oleks mind see väga häirima hakanud. Teiseks miinuseks saan tuua selle, et istumisosa ei saa vahetada. Minu jaoks see miinus ei ole aga tean, et paljude jaoks on. Just selle pärast vahetas ka Cätu käru välja. Vähemalt nii ma aru sain. Rohkem miinuseid nagu ei leidnudki. Minu selja puhul oleneb ka kaal ja auto poolest kokkupandult käru suurus.

Istumisosa on päris pikk-90cm. Rattad on geelist, mis minu jaoks oli wow. Pole enne kuulnudki midagi sellist. Esirattad fikseeritavad. Käsipide on reguleeritav. Seljatoel saab asendeid muuta. Kalded on ette antud. Igal ühel oma lemmikud süsteemid niisiis ei aruta sellest rohkem.

Minu järgmise käru soov on mamas&papas armadillo city. Vahepeal jahtisin seda. Üks müüb üliarmast kollast sellist. Vaatan, kas läheb kaubaks või mitte. Ning enda poolt on müügis baby jogger city tour ja selle vastu on täna huvi tuntud. Eks näis..