Neljapäeval müüsin oma armsa lilla käru maha. Saime kokku Ülemiste keskuses. Hanna oli sellel päeval päris lärmakas. Eriti siis kui kukkus lutt maha. Mina võitsin selle maast ära ja tahsin vetsus puhtaks pesta. Hanna selle peale solvus ja viskas ennast poes pikali maha. Mingi hetk ta sai aru, et ma tahan talle head. Lõpetas nutmise ja kõndisime ilusasti vetsudeni. Pesin luti ära ja Hanna oli selle üle väga rõõmus.

Reedel sain aga Cätuga kokku. Tema ostis endale uue käru. Ostis Bebetto Nico käru. Väimuselt väga kena. Oranži ja halliga. Raam tundub vastupidav ja tugev. Istumisosal on jalgade osal nahast kate. Minu meelest see väga hea. Mõnusalt suur kaarvari ja megasuur pakikorv. Oleksin äärepealt ostnud ka Hannale sellise roosa halliga käru. Sain tingitud päris hea hinna peale. Kahjuks Hannale on väike see istumisosa. Proovisin Hanna Krissi kärru ja ei mahtunud. Ma hakkasin selle peale nii naerma, et kui ma oleks selle ära ostnud ja pärast avastanud. Oeh, siis oleks tahtnud üht punast aga siiski otsustasin, et ei osta enam kärusid. Ma üldse ei imesta kui nädala pärast teen siiski tehingu 😂

Cätu andis oma vana käru mulle, et ma selle müüki paneks ja korda teeksin. Võtsin pakkumise vastu. Käruks siis Tako Junama Speed. Enne kui kuulutust päriselt tegema hakkan siis tutvun käruga. Niisiis Cätu, nüüd tead miks nii kaua läheb 😄

Õhtul läksime koos Hannaga Marcuse juurde. Sõime ja mõne aja pärast viisime Hanna Mariette juurde. See oli Marcuse mõte ja tema organiseeris. Tegi mulle üllatust. Üllatuse muidugi lobises kogemata välja kui vahepeal ära käis. Kohe alguses ma aru ei saanud aga mõttes oli see. Kinnituse sain siis kui keeras sinna parklasse. Niisiis oli meil bowlingu õhtu. Mulle väga meeldis ja väga tore oli. Minu mäletamist mööda võitis meie tiimist Marcus, siis Markus ja Mina ning tundmatu, kelle nime ma enam ei mäleta. Vist oli Kristofer või midagi taolist. Teise tiimi tabelit üldse ei mäleta.

Peale bowlingut käisime Hannal järgi ja siis läksime Marcuse juurde. Jäime sinna ööseks. Laupäeval hommikul viisime Marcuse tööle. Õigemini, Marcus ise sõidutas ennast tööle ja mina sõitsin sealt edasi koju.

Kodus lebotasin kuni õhtuni. Õhtul tuli külla Anette, Serku ja Vahur. Käisid saunas. Mina, Anette ja Marcus tegime vesipiipu.

Pühapäeval ärkasin ma suure kõhuvaluga ja iiveldusega. Päeva lõpuks läks juba paremaks. Muidugi tegi ka Marcuse siin viibine tervise paremaks. Emps tõi mulle poest mandariini ja hurmaad. Marcus tõi krõpsu ja melonit.

Õhtul ei tulnud mul mitte kuidagi und. Läksin magama kell 2 öösel. Hommikul oli päris raske üles tõusta. Hannal oli vaja lasteaeda minna ja mul oli vaja minna kooli. Lisaks suutsin autoga maja ees kinni jääda. Lasteaeda jäime 10 minutit hiljaks. Mina kooli ei jäänud hiljaks kuna mul oli teiseks tunniks. Vahepeal tegin ma kodutöid. Peale bioloogia tundi oli mul ka päris palju aega. Vaatasin Rootsi kohta, et mida teha ja kuhu minna. Käisin veel Lasnamäe Centrumis ja pesulas. Tegin auto puhtaks. Nii seest kui väljast.

Autopesulas oli selline aparaat, kus saab raha vahetada. Mõnikord seisavad sellised ka avalike vetsude kõrval, et münti vahetada. Mäletan, et kunagi oli Viru keskuse vetsude juures see mündiaparaat. Igatahes, arvasin, et tegu on täpselt sama ideega aparaat. Kus sa sellega, panin 20€ sisse ja sain 20€ eest smartwash pesula münte. Minu jaoks need täiest kasutud. Ausalt öeldes on mul rahast kahju. Mul on auto olnud aasta ja sellel ajal olen käinud ainult 4 korda pesulas. Võibolla peaks rohkem kuid mina küll ei näe vajadust seda tihedamini teha. Pealegi mõni vist küll kuuleb esimest korda autopesulast. Ükspäev nägin nii musta autot, et see pole küll kunagi pesu näinud. Niisiis kui keegi soovib minna smartwashi pesema siis äkki aitaks mul müntidest lahti saada?!? 😄

Tegin veel tolmuimejaga üle aga noh see ühiskondlik tolmuimeja ei ime üldse. No ja kuna sente mul sitaks ja aega oli ka. Lasin kiirelt üle. Puhatamaks ei saanudki. Kasutu ja pettumus!

Kuna mul täna oli veel väga palju aega siis ma ei osanud midagi väga sellega peale hakata. Mul oli pühapäeval usku endasse, et teen midagi pöörast aga hommikuks kuni siiani oli see täiesti meelest läinud. Niisiis suurema aja istusin autos. Tegin kooliasju. Käisin solaariumis. Käisin poes. Käisin taaskasutuskeskuses. Leidsin endale laheda jõulupluusi. Otseselt pole jõuludega seotud aga kui ma nägin seda siis tulid kohe jõulud meelde. Igatahes ostsin selle ära. Ainult 2.80€ maksis. Muud sealt küll ei leidnud. Kõik see koht haises ja oli vanu kaltse täis. See jõulupluus oli vist ainuke ilus asi seal ja õnneks see ei lõhnanud halvasti.

Mõne aja pärast läksin Hannale järgi ja tulime otsemaid koju. Nüüd me oleme kodus ja pean kuulama kahe lapse kiusu.