Hommik algas väga hilja. Kell 12 kuskil ärkasime. Läksime sõime ja tegime oma toimetusi. Mõne aja pärast tegelesin tellimustega. Sain tehtud kõige suurema tellimuse sealt lehelt.

Lõuna aegu käisin Maardus. Sain postkontorist paki ja käisin toidupoes.

Õhtul aga tuli G* Hannale järgi. Mõtlesin, et täna siis pidupäev. Hakkasin sättima. Tegin meigi ja panin riide. Marcus oli ka meil. Tuli lill hammaste vahel siia ja lisaks andis šokolaad. Läksime siis kõige pealt Marliisi juurde. Sealt edasi trammiga linna. Läksime Route sööma. Sõime pitsat. Mõne aja pärast laulsime ka karaoket. Esimesena läks Marcus ja Marliis ning siis mina koos Marliisiga.

Mõne aja pärast viis G* Hanna Mariette juurde. Varsti Mariette vingus, et tulge koju.

Igatahes algus oli hea ja lõpp oli halb. Jõudsime siis kuskil 12 aeg koju. Hanna ei suutnud kuidagi magama jääda. Lõpuks kella 3 aeg öösel vihastasin Hanna peale ja tulime koju. Minu viha Hanna vastu oli päris suur. Mõtlesin, et tahan terve ülejäänud öö lihtsalt karjuda ja vinguda, et Hanna saaks aru, mida tema tegi. Ilmselt sellega ei lahendaks seda probleemi aga tahtmine oli suur.

Koju jõudes Hanna jäi muidugi magama. Aga nüüd ei suutnud mina und saada. Mingi hetk ma siiski magama jäin.

Hommikul oli aga väga raske üles saada. Marcus pidi kooli minema ja mina Hannaga lasteaeda pildistama. Peale pildistamist tulime aga koheselt koju. Kodus suurt midagi ei teinudki.

Tunnen, et ei pühenda ennast enam blogisse. Ma lihtsalt olen siin sihitult ja kirjutan mingit segast siin kokku. Mul poleks nagu mingit sihti ja ma ei tea mille poole pürgida. Võibolla see lihtsalt mingi hetkeline mõõn. Tunnen kuidas see aastaaeg tõmbab mind masendusse. Ilmselt kui oleks suvi siis kirjutaksin siin meeleldi maad ja ilmad kokku. Olen mõelnud, et jätan oma blogi maha. Samas on seda ka kurb teha. Oeh, ma ei tea mida teha :/ eks siis näis..

Õhtul käisin veel tanklas tankimas. Sain kütust hulgimüügi hinnaga. Täna oli selline pakkumine kõigile. Tankisin paagi peaaegu täis. Mõni liiter jäi puudu. Ma ei julgenud rohkem raha masinasse panna kuna see ei anna tagasi. Sellepärast mulle meeldibki ainult kaardiga tankida. Siis pole mureta, et rahast ilma jääd. Tanklast lahkudes tegin ka kõige “parema” pildi.