Esmaspäeval läksin suhteliselt vara Marliisiga uude kaubanduskeskusesse. Olime seal mõnd aega. Sõime burksi ja andsin ühe paki ära. Sellel päeval sain veel puhuda. Politsei peatas.

Peale seda sain Cätuga kokku. Tegime mõned sügispildid. Käisime ka korra Maardus ära. Mõne aja pärast kiirustasin vanaema juurde. Käisin ka poest läbi ja ostsin süüa sinna. Sõime ja rääkisime juttu.

Õhtul käisime kinos koos Marcuse, Markuse ja Ardiga. Nägin kinos ka oma endist klassivenda. Ma ei teagi kas ta mind ära tundis aga see selleks. Film oli suht okei. Mulle nagu meeldis aga ei meeldinud ka.

Hanna oli Mariettega. Kui tagasi tulin siis Hanna rõõmustas nii väga. See lihtsalt imeline kuidas ta rõõmustab 👍

Teisipäeval ma vist vedelesin terve päeva kodus. Samas 100% kindel pole ka mis ma tegin sellel päeval. Pilte mul ei ole sellest päevast. Ausalt öeldes ei mäleta ma kolmapäevast suurt midagi. Me vist käisime Marcusega korra lasnamäel ja ostsime poest miskit ning panin raha kaardile. See oli see õhtu kus lund hakkas sadama.

Neljapäeval aga algas väga valgelt. Lund oli päris palju maas. Mõtlesime koheselt minna Hannaga õue mängima. Nii me ka tegime. Läksime peale hommikusi toimetusi õue. Õues olime kuskil 1.5h.

Kuskil kella 5 aegu liikusin ma Lasnamäele. Teel Mariette juurde. Kõigepealt käisin postkontoris aga seal oli selline järjekord, et ei viitsinud oodata. Liikusin siis Sikupilli prismasse ja sain ühe inimesega kokku. Tegime tehingu ja tulin tulema. Läksime siis Mariette juurde. Mariette tuli alla ja käisime poes. Nende juures sõime ja mõne aja pärast tuli Marcus mulle järgi. Me läksime vaatama driftimist Ülemiste parklasse. Päris lahe oli vaadata, kuidas üks kaubik driftis. Muu ei olnud minu jaoks nii huvitav. Ilmselt oleks huvitav olnud autos 😄

Õhtul tuli Marcus meie juurde ööseks. Kõik olid kodus ja õues oli päris palju lund siis pidime parkima nii lähestikku kui saime. Argo vana auto ja uue auto vahele. Päris huvitav katsumus oli.

Reedel hommikul ärkasin varakult. Marcus ei suutnud üles tõusta. Tema jäi meie juurde magama. Mina viisin samal ajal Hannat lasteaeda. Hanna läks hea meelega lasteaeda. Sellel päeval ma isegi lutti ei andnud kaasa. Hommikul märkasin ka seda, et Argo oli Marcuse auto sitaseks teinud. Olin üllatunud, et Marcus ei tahtnudki Argot maha lüüa. Aga mind tahab kui kogemata kommi maha pillasin. Oeh :/

Käisin peale lasteaeda poes ja tulin koju. Tegin Marcusele hommikusöögi. Sõime ja läksime ujuma. Algne plaan oli minna laulasmaa spasse. Lõpuks me mõtlesin ümber ja läksime hoopis viimsi spasse. Algul läksime h2o basseini. Siis olime saunade poolel. Mõnulesime seal ja siis läksime h2o poolele. Käisime torudes. Mustast torust oli kõige lahedam alla sõita. Mina istusin ees ja Marcus minu taga. Kahest esimesest lehtrist läksime tagurpidi alla ja viimasest läksime nii nagu peab. Kui jõudsime lõppu siis hoog oli nii suur, et mina lendasin sealt rõnga pealt minema. Mul oli nii naljakas. Sõitsime ka lillast torust alla. Mina seda toru kardan. Hoog läks nii suureks kui jõudsin sinna ringi. Kui aga Marcus tuli siis ta oleks peaaegu pea ees sealt alla tulnud.

Peale h2o käisime veel veidikene saunade osas. Nägin ka G* õde ja tema tütart. Rääkisime natukene juttu ja siis läksime ujuma. Mõne aja pärast oligi 3h läbi ja läksime võtma pitsat. Sõime pitsat ja vaatasime merd. Panin endale ka uued läätsed silma. Värvid on nii nii erksad. Pisara tõi silma.

Käisime veel Hannal järgi. Hanna oli nii

õnnelik kui järgi läksime. Nii kui lasteaiast välja tulime siis Marcus ütles, et Hanna rühmas on nii armsad lapsed. No tegelt on ka nii. Kõik nii nunnud.

Tulime koju. Marcus käis vahepeal ära ja siis tuli tagasi. Õhtul tegime aga lumesõda ja Marcus sai selletõttu Bennolt (minu koeralt) hammustada. Me üritasime teha ka lumememme. Saime ainult alumise osa valmis. Edasi ei jõudnud tega kuna tuli mõte minna kelgutama. Panime kelgu auto taha ja sõitsime nii. Marcus oli see esimene. Kui seisma jäin siis Marcus kargas kelgu pealt püsti ja hakkas seal hüppama. Täiega lahe oli vaadata. Lõpuks läksid nad koos Andriga kelgu peale. Neil tundus nii lõbus seal auto taga. Kui mina olin kelgu peal siis vist Marcus ei julgenud gaasi anda. Mul küll nii naljakas polnud aga huvitav oli küll.

Hanna samal ajal magas magusat und oma voodis. Avo jäi Hannaga koju.

Laupäeva hommikul läks Marcus koju. Tegi oma tegevusi. Mina jäin Hannaga koju. Vaatasime koos Kreeta videot. Pean natukene seda muutma. Muidu oli enam vähem. Empsile algul ei meeldinud aga lõpuks vaatas seda 4 korda uuesti. Hakkas ikkagi meeldima. Kuigi ise tahan seal veel parandusi teha.

Mõne aja pärast helistas mulle Marcus ja kutsus külla. Esimest korda tutvusin ta vanaema ja vanaisaga. Sõime kõik koos. Hanna muidugi magas selle kõik maha. Võibolla oligi see hea, et ta magas. Äkki oleks muidu hakanud märatsema. Muidu läks kõik hästi. Marcus mängis natukene ka kitarri mulle. 😍

Õhtul olime minu juures. Andri käis ilgelt närvidele. Tal oli vaja esineda oma sõprade ees. Sebastian ja Lukas oli külas.

Pühapäeval läks Marcus tööle ja me Hannaga olime kodus. Tegime oma hommiku rutiini. Mõne aja pärast tõin Hanna vanavanaema juurde. Nüüd Hanna tudub seal ja mina lähen Ülemistesse.