Neljapäev on mul vaba päev. Hommikul vaatasime empsga koos filmi telekast. Mingi hetk Hanna läks tudule ja mina läksin poodi. Emps jäi Hannaga. Reis poodi oli päris jube. Mul pole ammu auto välja surnud ja see juhtus. Okei, nii. Järgmisel ristmikul ma andsin kogemata signaali. Okei, nii. Poes läks mul ostukäru, mitte korv vaid käru katki. Plus poes üks mees trügis ette minust. Edasi-tagasi poes käik kestis kuskil tund aega.

Hakkasin kodus kiirelt salatit valmistama. Tegin salatit. Lõpuks avastasin, et unustasin muna lisada. Munad jäid potti ja avastasin alles siis kui hakkasin seda pesema. Muna lisasin pärast koos Marcusega.

Tordi tegi emps mul järgmisel päeval. Marcus natukene solvas mind meie tehtud tordi pärast ja arvasin, et parem kui mu emps seda teeb.

Käisime õhtul Valgejõel. Viisime mõned suuremad asjad sinna. Vaatasime, et sealne olukord oli päris hull. Nii palju vett oli, et igal pool oli märg. Aga kummikud aitavad.

Marcus jäi meile ööseks esimest korda!! Juhuu 😁 Olen seda hetke nii kaua oodanud ja lõpuks see tuli ära. Sain kallikese kaisus magada oma voodis. Hanna magas algselt reisivoodis, siis oma voodis ja mingi hetk tuli meile kaissu.

Hommikul oli mul äratus kogemata 7:30 peal. Ma mõtlesin, et edasi ei jaksa ma tududa aga tegin seda edasi. Järgmisena helistas tele2 mulle. Peale seda oli äratuskell.

Käisime pesemas. Sättisime, sõime ja valmistusime päevaks. Viisime mu auto Markusele. Nad sellega sõitsid pärast minu sünnipäeva peole.

Sõitsime tagasi koju. Pakkisime asjad auto peale ja liikusime Valgejõele. Esimene probleem oli see, et pump ei läinud tööle. Asi, mis käib seina, sellel üks haru oli katki. Niisiis tegime veidikene elektri tööd. Marcus tegi juhtme katki ja ühe teise lambi juhtme katki ning ühendas kokku. Pump läks tööle. Teine probleem oli selles, et ma juba hakkasin pumpa viima ära tuppa ja vaatan, et tünn on veidikene tühjemaks läinud. Sain aru, et vooliku pidi välja võtma ehk see kõik jooksis jõkke tagasi. Panin siis pumba uuesti vette ja pumpasime. Kolmandaks, me ei suutnud teha tünni algul tuld. Siis aga saime ja läks. Uskumatu aga tünn oli kokkuvõttes soe ka. Arvasime, et see küll soojaks ei lähe. Neljandaks, oli seal meeletult külm. Viiendaks, majakeses läks ,,elekter” ära ehk tuled, mis on auto aku pealt.

Kui oli juba enamused kohal siis hakkasime sööma. Mängisime ka ühte lahedat Lõvi mängu. Mulle see väga meeldis.

Õhtu poole läksime saun ja tünni. Õues võis olla sellel ajal -4 kraadi. Maa oli jääs ja härmatis oli ka. Me ligunesime tünnis 3h. Nii mõnus oli. Mingi hetk me siiski pidime tünnist välja minema. Õigemini mina ja Mariette läksime. Tegin kalli neile, kes läksid ära. Teised jäid veel tünni.

Mõne hetke pärast ma lülitasin elektri välja. Taevas oli meeletult ilus. Ma pole mitte kunagi nii nii palju tähti näinud. Paljud vaatasid ja imestasid. Tähti oli meeletult.

Peale seda hakkasime vaikselt magama sättima. Kell oli 4 siis. Mina ei suutnud magama jääda. Lõpuks siiski jäin magama aga mis kell, seda ei tea. Mingil ajal mu äratuskell mängis, seda ma kinni ei suutnud panna, sest ma ei kuulnud seda. Kuulsin vaid Kristjani häält ja siis sain aru, et see minu oma.

Magasime veel natukene ja siis oli lõplik äratus. Sõime ja siis pakkisime asju kokku. Sõitsime koju. Algul minu koju. Viisime asjad ära. Läksime lasnamäele mu autole järele. Mul oli aega kuskil 2h. Käisin poes. Algul üritasin Ülemistesse minna aga seal oli võimatu leida parkimiskohta. Nii majas kui ka õues oli kõik täis. Läksin siis sikupilli. Ostsin laadija. Läksin Marliisi juurde laadima telefoni ja kaamerat. Olin seal kuskil pooltundi.

Peale seda liikusin ma lasnamäe centrumisse. Müüsin oma kaamera maha. Peale seda sõitsin koju. Hanna oli nii väsinud, et läks tuttu. Magas suhteliselt kaua. Marcus tuli meile. Me jõudsime vaadata terve õuduka ära. Hanna ärkas mingi hetk kuigi oleksin pidanud teda ise äratama. Öösel läks nii valel ajal magama. Ma juba ammu magasin. Hanna oli alla kondama läinud ja Avo koos Andriga tõid ta tagasi. Peale seda panin toa ukse lukku. Hanna veidikene nuttis ja mingi hetk sai aru, et peab tuttu jääma.

Tagasi minu sünnipäeva juurde. Minu sünnipäeva teemaks oli 90ndad. Kuskil pooled läksid sellega kaasa. Pooled aga mitte. Kurb, et kõik kaasa ei läinud aga siiski oli väga tore ja mulle väga väga meeldis. Pilte mul kahjuks pole kuna aku oli tühi. Üks siiski on 😁

Aitäh kõigile kes tulid! Mul oli väga tore 😊

.