Hakkasin vaatama oma raha asju ja mõtlesin, et palju ma üldse olen tehinguid teinud. Olen suur aliexpressi sõltlane. Igakuu algus ostan siiski mõned asjad sealt. Lubasin teile ükskord teha ka postituse, kus näitan saadud asju. See siis millalgi tulevikus. Nüüd tahan teile rääkida hoopis millegist muust.

Nii kui ma avastasin enda jaoks aliexpressi siis Avo rääkis ka mulle sellest, et läbi lyonessi saab tellida. Sellega saad siis cashbacki ehk päris raha oma pangakaardile. Mina muidugi ei uskunud, et selline asi on üldse võimalik. Igatahes hakkasin seda proovima. Mis mul ikka kaotada on.

Olen tellinud alist jaanuar.2017 saati endale ja teistele asju. Päris suured summad on siit aliexpressi peale läinud. Päris õudne on tegelikult mõelda. Olen mõned maksed teinud läbi lyonessi aga samas on ka kandeid, mida olen unustanud läbi lyonessi minna. Selle 10 kuu jooksul olen teeninud raha 26,68€. Tean, et see on päris väike summa sellest, mis olen sinna aliexpressi pannud. Kuid samas raha on see siiski. Midagi ekstra ei ole pidanud maksma, et seda tagasi teenida. Lihtsalt natukene keerulisemalt tellimus esitada. Nüüd, kus mul raha praktiliselt üldse ei ole siis oli hea see endale pangakaardile kanda. Tuli kohale ka. Kindlasti on ka palju muidu teenimiskohte aga mulle oli see siiski üllatuseks kuna unustasin vahepeal selle ära ja harjumusest tegin tellimusi sealt. Muidugi oli ka neid, kui ära unustasin.

Kuna tegemist siiski püramiidskeemiga siis kõik, kes tellivad palju asju aliexpressist siis võtke ühendust minuga. Hakate ka teenima kommiraha tagasi ja mul ka parem tuju 😄

Poed, mis kuuluvad lyonessi alla. Seal igast firmasi ja ettevõtteid. Hiljuti avastasin, et booking.com kaudu saab ka soodust. Peab vast vaatama oma broneeringud üle 😆 Igatahes hakkan enne maksmist natukene silmi lahti tegema ja panen lyonessi kaardikese ikka rahakotti. Pole veel kordagi kasutanud seda kaarti aga eks varsti parandan seda viga ehk lähen kassikohvikusse. Vaatasin, et seal saab kasutada 😄

🤗