Nädalavahetusel sain Hanna vaba õhtu. Kuid see õhtu oli ikka kohutav. Esiteks Hanna ei suutnud olla Mariette juures. Ta pidevalt karjus ja otsis mind. Ajas isegi korra minu ja Marliisi segamini. Karjus Marliisile emme.

Tegin Hannaga väheke facetime ja siis olin ma meeletult kurvas meeleolus. Hanna niimoodi pidi piinlema. Muidugi mina vajan ka oma aega, et mitte närviliseks muutuda. Ma kujuta ette mis saama hakkab siis kui me Dubaisse lähme. Hanna ei suutnud ühte päeva ka Mariette juures olla. Dubai aga on 6 päeva.

Igatahes saatsin ma emme Hannale järgi. Lõpuks kutsusin ka endale järgi. Emme sõitis minu pärast 45 minutit minu juurde ja 45 minutit tagasi koju. Olen väga tänulik selle üle. See kus ma olin, sellest ei hakka rääkimagi.

Nädalavahetusel viisime koos Marcusega lilla käru poodi. Läks uuesti garantiisse. Jälle probleem esiratastega. Siiani ei ole mingeid uudiseid. Vahepeal olime ka Marcuse juures külas. Tegin Marcusele üllatuse telefoni ümbrisega.

Ühel õhtul ostsin Hannale ka talvesaapad. Sobivad ka vihmasesse päeva kui ka lörtsiga.

Minu põhi teema oli siis sellest kirjutada, et mina jõudsin esmaspäeval kooli ehk täna. Käisin bioloogias. Siis ma olin Ülemistes vahepeal ja kella 13:00 tulin kooli tagasi. Tegin muusikaajaloos kontrolltöö. Sain hindeks 5-.

Peale seda tulin koju. Olin kodus natukene ja peale seda sõitsin koheselt mustamäele. Ostsin Hannale sealt turvatooli. Sellest kirjutan ka kui rohkem kasutanud olen. Sain selle tooli muidu väga hea hinnaga. Tulin siis uuesti koju ja siis lebotasin kodus. Marcus läks täna tööle. Õhtu poole hakkasin matemaatikat õppima ja õppisin kuni 01:30ni. Oeh mu aju, see suitseb. Tulen siis voodisse pikali ja jäin mõtlema, et kas ma ikka täna käisin koolis. See päev tundub mega pikk olevat. Niisiis mina lähen tuttu. 🤗 ma tunnen, et ma isegi ei jaksa kirjutada hetkel. Niisiis kirjutasin miskit kokku. Eks homme näha ole 😂😆