Hommik algas väga hästi. Ärkasime õigel ajal. Jõudsime minna isegi sööma. Hommikusöök on kella 10:00ni. Oli rootsi laud. Sai valida erinevaid asju. Nii kergemat kui ka sooja toitu.

Peale sööki läksime randa päevitama. Mina veebisin veel Marcusega. Käisin ka vees. Ujuma ma ei jõudnud. Käisin meres oleva kivi juures pildistamas. Suutsin lõhkuda oma käed ära. Kivi oli väga terav ja ma hakkasin libisema. See lihtsalt tõmbas mu käele triibud. Selline tunne nagu kass oleks teinud. Päeva lõpuni oli mul jubedalt valus ja oli nagu sinine.

Lõunasöök oli kella 14:30ni. Söök polnud eriti muutunud. Emme ja Hanna ei söönud lõunat.

Olime sellel päeval suht kaua rannas. Hanna magas ka rannas. Nüüd tal punane laik põsel. Päike tegi liiga. Käisime ka kõrval olevas hotelli basseinis.

Pärast riietumist jalutasime veidikene ja liikusime infotundi. Võtsime läbi selle ühe reisi. Saime lisainfot saare kohta ja muud väga midagi.

Peale infotundi oli söömine. Sööki ootasime suht kaua kuna meeletu mass jooksis sööma. Toit oli väga maitsev. Mina sõin riisi ja liha. Riis oli väga hästi tehtud. Salatit võtsin ka kõrvale.

Peale söömist kõndisime ringi. Vaatasime erinevaid poode. Leidsime purskkaevu. Nägime kohalikke linde, kasse ja purjus mehi.

Peale oma kuurordiga tutvumist liikusime uuesti sööma. Kõht oli nii tühi, et tegime ka teise õhtusöögi. Seal sai nüüd ka tantsida. Hanna tantsis seal ühe teise lapsega. Nii lahe oli vaadata. Mõne aja pàrast läksime tuppa ja siis läksime tuttu. Väljas oli suht suur lärm ja ei suutnud koheselt magama jääda.

Pimedaks läheb mägedes 19:00 ja 15minutiga läheb kottpimedaks. Väga järsult läheb pimedaks ka ranna ääres.