Mis me vahepeal huvitavat teinud oleme?

Ühel päeval sain kokku Marloniga. Marloniga sain tuttavaks niimoodi, et me istusime Anettega Pirita selveris ja vaatasime seal poisse. Meie mõte oligi poisse lantima minna. Nii ka juhtus. Saime tuttavaks Marloni, Mihkli ja Karliga. Kõige pullim on see, et nad ostsid sellel ajal meile lilled. Ma ütlesin mõni minut ennem, et nad ostavad meile lilled ja me vedasime kihla. Mul sisetunne ütles nii. Anette ei uskunud aga nii ka läks. Sellest ajast peale olen suhtlema jäänud Marloniga. Igatahes saime kokku. Ta elab muidu Soomes. Me rääkisime juttu ja sõitsime ringi. Selle aja jooksul, kui ta Eestis oli, oleme saanud kaks korda kokku. Teisel korral käisime mu autoga rehvi vahetamas. See varurehv, mis mul all oli sain vahetatud 7aastat vana lamell rehvi vastu. Kuna nende suurus taga erines siis vahetasime mõlemad rehvid tagant ära.

Peale rehvivahetust käisime pitsat söömas. Marlon nautis ilma ja mina passisin oma pitsaga autos kuna mul oli väga külm. Marlon nägin Hannat esimest korda elus.

Vahepeal sain Hanna riided kätte. Suurustega olen mööda pannud aga õnneks suuremad kui väiksemad. Niisiis sellesmõttes ikka hästi läinud. Kuna tegin ühistellimuse siis üks naine käis juba järgi asjadel.

Õhtu poole sain kokku Marcusega. Marcus tuli meile külla. Sain Hannast ja Marcusest jube armsa pildi. Mõlemad on väga nummid siin pildi peal. Muidugi tüütas meid ka Andri. Mõnele pildile jäi ka Andri peale. Kord käsi, kord jalg. Nagu ikka kiusamine käib pildi ajal.

Nüüd edasi tuleb väike mäluauk. Ma kas istusin kodus ja planeerisin endale järgmist reisi ette. Ma tükk aega mõtlesin kas minna selle aasta oktoobris või minna muul ajal. Valik otsustus lõpude lõpuks siiski selleks, et minna muul ajal. Hetkel jäi see plaan ka katkiseks.

Käisin ka autoga ülevaatusel. Öeldi, et sild on paigast ära. Kokkuvõttes oli viga rehvides. Avo pani mulle ette talverehvid. Nüüd kui peaksin mendile vahele jääma siis on kellad. Lisaks on taga katkised lamellrehvid ehk neid peab pumpama iga 15minuti tagant. Okei, nii hull vast ei ole aga seda susisevat häält on kuulda kaugele.

Õhtu läks jälle nii, et Andri meid Marcusega tüütamas. Nüüd tagant järgi mõtlen, et ei tea kas sellel korral tegin neid pilte Hannast ja Marcusest või hoopis sellel korral. Ma enam ausalt ei mäleta. Tean, et viisin Marcuse sellel päeval koju. Nende lahedate rehvidega. Pool talve ja pool lamell omad.

Mingi aeg otsisin endale rehve. Algul oli plaan osta suverehvid. Natukene rääkisin selle ala inimestega ja plaan ikkagi osta lamellrehvid. Kuigi mul talveomad on aga need nii kulnud. Need päris vanad ja taastatud rehvid. Lamellrehvid oleks siis mõeldud talve jaoks. Kuna praegu temperatuur kannatab siis sobib ideaalseks ka niiöelda suverehviks. Järgmine vahetus oleks siis suve alguses. Lamelliga võib sõita ka suvel aga need kuluvad kiiremini ja talvel ei ole nii head. Talve keskel või selle alguses ostan ka uued suverehvid.

Lamellrehvid läksid kokku mul 194€. RIP mu rahakott. Lisaks eelneval päeval ülevaatus, mis pole ka odav lõbu. Õnneks liikluskindlustus on 8.detsembrini. Nüüd ei tohiks ja loodan, et autoga seonduvaid üllatusi enam ei tule.

Ja täna sain Hanna vaba päeva. Oeh, neid päevi võiks rohkem olla. Aga samas mitte. Hanna läks G juurde. Õigemini me pidime tema juurde viima ja pärast ära tooma. Hanna vist läks hea meelega. Tagasi tuli kuidagi ehmunud näoga. Mulle vähemalt nii tundus aga Marcus ütles, et mulle tundub nii. Ju ema instinkt lõi välja. Ma suutsin isegi vahepeal ära unustada, et mul on Hanna 😆 Õigemini, et Hanna just seal on.

Igatahes mida me Marcusega tegime? Algul me ei osanud mitte midagi teha. Lihtsalt ei osanud. Istusime päris pikalt ka ummikus. Kellaaeg oli vastav. Marcus kinkis mulle lille. Läksime parklasse ja ma ootasin seal teda. Ta ütles, et saab korra sõbraga kokku. Ma siis istusin audi rooli ja tegin paar klõpsu 😆 Vaatasin natukene “telekat” kah. Mendid tulid sinna ja ajasid inimest kongi. Ma ei saanudki aru kas ta aine all või lihtsalt purjus.

Mingi hetk hüppas ta roosiga välja. Roos oli roosakat lillakat väri. Sobis peaaegu mu huulepulgaga.

Peale seda käisime me Ülemistes söömas. Käisime ka lõhnastamas end. Marcus näitas enda lemmik lõhna ja mina enda head haisu, mis mulle meeldib. Leidsime veel väga imeliku lõhna. Muidu sõime vürtsikaid kanatiibu ja friikaid. Kõhud saime ilusasti täis ja veidi pealegi. Pärast veeresime autosse ja sõitsime Marliisi juurde. Käisime korra ka üleval. Viisin roosi sinna. Rääkisime juttu veidikene ja siis läksime.

Jalutasime kadriorgu. Seal oli see valguse üritus. Täiega lahe ja huvitav. Homme uuesti. Meid oli pundis päris palju. Nii tore oli niimoodi koos liikuda. Lisaks tegime me pundi siseselt kokkuleppe. Pidime leidma ühele kutile tüdruku, et nad 5 sekundit suudleksid ja peale seda see kutt jookseb purskkaevu. Tüdruku leidmiseks läks päris kaua aga sellega me saime hakkama. Küsisime päris mitmelt ja üritasime leida. Lõpuks mõtlesime, et teeme mõned katsed veel. Kui ei tule siis ei tule. Lõpuks tuli kaks tüdrukut. Nad olid vanemad kui meie. See naine oli nõus. Kutt pigem hakkas põnnama. Päris naljakas oli seda vaadata. Kokkuvõttes nad suudlesid kauem ja see kutt käis purskkaevus riietega. Algul oli plaanis alukate väel. Miks mõte muutus oli just turvade pärast. Neid oli seal päris palju.

Peale seda käisime Hannal järgi ja Marcus viis meid koju.

The End