Üleeile õhtul üritasin Hannat kuhugile sokutada. Mariette on vahepeal suureks saanud ja poistega semmima hakanud. Niisiis tema ei olnud nõus hoidma. Lõpuks Marliis oli ikkagi nõus. Niisiis Hanna viisin sinna. Käisin enne seda ka Marcuse juurest läbi ja võtsin ta peale. Sõitsime Marliisi juurde ja sealt läksime trammiga edasi. Polnud nii ammu sõitnud trammiga ja see oli päris huvitav. Läksime kinno. Käisime vaatamas ,,See” õudukat. Anette ja Serku oli ka. Algul ma mõtlesin, et mina küll ei suuda seal istuda nii kaua. Film kestis 2h ja 15minutit. Filmi algus kuidagi väga venis ja mulle see film ei meeldinud. Mingi hetk hakkas isegi huvitav ja suutsin keskenduda filmile. Vahepeal oli ikka päris hirmus ja samas ka naljakas.

Peale filmi läksime Marliisi juurde. Olime väheke seal ja mõne aja pärast viisime Marcuse koju. Tagasi jõudes tegi Marliis mulle geelküüned. Teeb ka teistele. Minu käest saab kontaktid. Kuna uni tuli peale siis jätkasime seda järgmisel päeval.

Öösel, kui tuttu läksime siis nende kass, Krissu magas terve öö meie kaisus.

Järgmise päeva õhtuks tuli Dennis ja Marcus sinna. Plaanisime päris pikalt minna linna. Põhi probleemiks oli kuhu panna Hanna. Mariette oli poistega väljas. Gevin ei saanud. Emps oli pooleldi nõus aga ta ei suutnud ikkagi. Tervis ei lubanud. Pakkusime ka Marliisi emale. Järgmine variant oli Marcuse ema. Plaan oli siis nii, et Marcus ja Dennis läksid Rainekule järgi ning ma koos Marliisiga Muugale. Tõime sealt paar asja ja sõitsime tagasi. Tagasi teel nägime me ufot. Ma ausalt ei usu, et see oli päriselt ufo laev aga see nägi välja täpselt nagu ufo laev. See oli selline ümar ja seisis ühe koha peal. Või noh meile tundus nii.

Marliisi juurde tagasi jõudes tuli lõpuks ka Mariette koju. Niisiis tahetakse iphone raha teenida. Oeh jah! Kuid siis ei viitsinud aga keegi miskit teha. Olime täielikud vanurid. Teist päeva üritasime minna välja aga ei jõudnudki. Vähemalt jõudsime hessi ja siis läksime Marcuse juurde sööma. Vaatasime ka filmi ,,Everything, Everything”. Film oli täitsa huvitav. Mulle väga meeldis.

Peale filmi läksime aga Marliisi juurde Hannale järgi ja siis sõitsime Marcuse juurde tagasi. Jäime koheselt tuttu.

Hommikul läks Marcus tööle. Mina isegi ei kuulnud, et ta mu kõrvalt ära liikus. Kuskil kella 10 aeg ma ärkasin. Ärkasin enne Hannat. Mõne hetke pärast ärkas ka Hanna. Läksime siis koos kööki ja leidsin eest kirja. Nii armas.

Sõime ja jõime. Koristasin oma laga ära ja viisin prügi välja. Nüüdseks olen jõudnud koju. Koju tulles ja olles siin kuskil 15minutit hakkas mul uuesti halb olla. Nüüd aga peaksime koos Hannaga tegema väikse lõunaune. Olen nii väsinud. 🤗