Nüüdseks enamused on haiged. Mina, Hanna ja Andri oleme haiged. Andri jäi täna haigeks. Kõik oleme oksendanud.

Eile oli terve päev, kus ma ei suutnud väga midagi teha. Ma unustasin Hanna täiesti ära. Ta hommikul kakas ja selle suutsin ära vahetada. Õnneks rohkem ta ei kakanud. Järgmise mähkme vahetuse tegin õhtul enne magama minemist. Ma tundsin ennast nii haiglasena, et ma vist isegi Hannat ei toitnud. Andri pani talle miskit ette aga ega ta seda ära ei söönud. Haigus oli ikkagi ka Hannal küljes.

Vaatasin mõned filmid ära. Vaatasin mõne Grey Anatoomia osa ära. Suutsin isegi tududa. Marcus äratas mind ülesse. Ta helistas, et ta on kolme minuti pärast minu juures. Ta tõi meile häid asju poest. Lisaks lõikas mulle arbuusi lahti mida mina ei suutnud teha. Vaatasime ka filmi. Mingi hetk ärkas Hanna ja siis läksime ülesse. Oeh, kuidas Andri ikka tüütab. Hanna väheke ka aga mitte nii hullusti. Vist 😄

Täna aga on veidikene parem olla. Ma muidugi ei taha ära sõnuda seda. Mingi kella 12-13 vahel sain kokku Marloni ja ta naabriga. Tulid mu maja ette. Läksime üheskoos Maardusse. Mul oli seal üks pakk. Käisime ära ja pärast tulime tagasi. Ma sain telefoni kaitseklaasi kätte. Ühe lubasin ma Mariettele anda. Teise panin aga telefonile peale. Ma sain aru ka sellest miks mu telefon enne häid videosi ei teinud. Mul oli sinna pandud kaitsekile peale. Nüüd tuleb hästi ja ei peagi viima garantiisse.

Kui olin Maardust tulnud siis mõne aja pärast tuli uus sõnum, et Maardus pakk. Ma nii vihkan selliseid hetki. Miks ei või see varem tulla.

Hakkasin siis veel aliexpressist asju vaatama. Emps vaatas ka. Andis tellimuse sisse. Tellisin talle kahed jalanõud ja kaks nabaneeti. Mina ise ei saa hetkel midagi tellida kuna mul ei ole raha.

Üritan nüüd Hannat tuttu saada. Ta oleks ääre pealt jäänud tuttu istudes. Tõin ta siis siia ülesse voodisse. Räägib juttu oma mänguasjaga.

Ise hakkan varsti pesusi pesema. Hannal pole enam väga riideid mida selga panna. Alles hiljuti tegin suure tellimuse. Loodan, et jõuavad peagi Tallinna. Teen ka sellest postituse siia.

Mina hakkan nüüd tegutsema 🤗