Pühapäev jäime me Marcuse juurde ööseks. Saime peale tema tööpäeva kokkuja see mõte tuli. Läksime siis Muugale tagasi. Tõstsin tema autost turvatooli siis enda autosse ja tõin ka teised asjad toast. Mingi aeg siis jõudsime Marcuse juurde ja hakkasime kolmekesi koos vaatama jääaega. See oli see kõoge viimane osa. Hanna vaatas seda väga ilusasti. Mina jäin lõpu poole magama. Tegime siis voodi ära ja läksime tuttu.

Hommikul ärkasime. Sättisin ja viisin Hanna lasteaeda. Tulin ise Marcuse juurde tagasi. Sõin hommikust ja mingi hetk pidin liikuma juba kooli.

Kooli jõudsin ma täpselt. Esimene tund oli bioloogia. Järgmisena oli kaks eesti keelt. Viimane tund on muusikaajalugu. Muidugi ametlikult on veel tunde ata ei pea käima kuna hinded väljas. Ausalt öeldes ei pea käima üldse sellel päeval koolis kuid soovin oma hindeid parandada.

Peale kooli viisin Viktori kolme X maxima juurde ja ise läksin vanaema juurde. Ilm oli päris ilus ja mu vanaema Tiiu soovis minna Paidesse. Juba mitu nädalat oli mulle sellest rääkinud. Otsustasime siis, et täna on see päev kus lähme Paide.

Mõne hetke pärast alustasime oma teekonda. Kõigepealt viisin empsi ja Andri prismasse. Ise läksin lasteaeda Hannale järgi. Võtsin empsi peale ja hakkasime sõitma.

Sõit sinna venis ja venis. Lõpuks kui kohale jõudsime otsustasime minna mõnda poodi. Poed olid enamasti lahti kella 17ni. Mõni üksik 18:ni või 18:30ni. Ma ostsin ühest poest Hannale sisejälanõud lasteaeda. Need jäävad talveks/kevadeks. Oleneb siis jala kasvamisest.

Suundusime siis järve vaatama. Seal oli laste mänguväljak. Hanna ja Andri ilusasti mängisid seal. Minu üllatuseks oli see, et Hanna julges suurest liumäest alla lasta.

Tegin palju palju pilte ka. Ma ei tea kas need nüüd tulid siia või mitte. Kui ei tulnud siis tegelen õhtul sellega.

Igatahes mõni hetk läks emps ja Andri silda vaatama. Andril kukkus rebane vette. Emps ostis selle prismast. Maksis 5€. Kuna see oli nii kallis siis emps ronis sellele järgi. Nii, et seeliku äär läks veidikene märjaks. Mõni hetk hiljem viskas Andri selle korvpalli märklaua peale. Noh selle rõnga peale. Andri ikka oskab! Mina tulin siis sellele peale, et sõita autoga sinna alla ja emps ronib katusele. Nii me selle rebase alla saime.

Mul hakkasid kõrvad nii valutama, et ei suutnud hiljem vallikraavi vaatama minna. Teised aga läksid. Mul selleks ajaks sai aku täiesti tühjaks.

Kui nad tagasi tulid siis läksime sämmi grilli. Seal sain telefoni väheke laadida. Toit oli suht tavaline. Me kõik võtsime lisandina friikad. Meie empsiga võtsime suured praed. Teised võtsid viinerid ja friikad. Viinerid olid päris head.

Peale söömist hakkasime koju sõitma. Mingi hetk avastam ennast veoauto taga. See sõitis 85ga. Ma tahtsin temast mitu korda mööda sõita aga ei saanud seda teha. Teel oli väga palju kurve ja väga pime oli. Mingi hetk võtsin ennast kokku ja panin gaasi põhja.

Sõitsime edasi kuskil pool tundi. Hanna terve tee oli karjunud. Ütleme nii, et kuskil 40minutit. Emme veel rääkis lugu kuidas ta tuli kunagi Avole järgi kui ta auto katki läks.. See oli Vaidas. Olin just keeranud muusika kõvaks, et Hanna karjumist pole kuulda. Sõitsime nii mõni mininut. Varsti oli juhitavus kuidagi väga imelik ja kohutavat heli oli kuulda. Järgmisel hetkel keerasin muusika vait. Võtsin koheselt tee servale seisma. Võtsin oma telefoni ja läksin vaatama, mis oli juhtunud. Paremal pool taga rehv oli tühi. See oli katki läinud. Esimene emotsioon oli väga vihane. Hanna karjumine plus siis see olukord. Ma lõin ukse pauguga kinni ja lihtsalt karjusin. Peale seda hakkas aga naljakas. Hakkasime empsiga kahekesti rehvi vahetama. Nii kui see oli juhtunud jäi Hanna koheselt vait. Ei tea kas see oli tema vihje sellele või miks ta nuttis?!? See selleks. Rehv oli auguline ja kuulub prügikasti. Sellega pole enam midagi teha. Saime oma rehvi meeskondlikult vahetatud ja jätkasime oma teed. Tiiu muidugi muretses, et seda peaks ikkagi mees tegema ja me peaksime ikkagi mingi mehe appi kutsuma. Meie aga empsiga naersime selle peale. Me juba vanad kalad. Teine kord kui minu autol niimoodi läheb. Esimene kord oli see paremal ja ees.

Jõudsime suhteliselt hilja Tallinna. Plaanitust mitu tundi hiljem. Plaan oli minna kõigest Paide järve vaatama aga sellest sai hoopis suurem seiklus.