Eile oli siis Viimis kaubanduskeskuse maa-aluses parklas laat. Sai sinna minna riideid müüma. Teemaks olid siis lapsed. Meie Cätuga otsustasime siis veidikene raha teenida ja vaadata mis seal siis toimub.

Ma läksin sinna üritusele mõttega, et nagunii keegi ei osta minult miskit. Olen käinud ka mõnel taolisel üritusel müümas aga ei ole tulnud miskit tulu. Isegi mitte rendi hinda tagasi. Minu mõte oli selles, et kuna ma nagunii tahan sellest üritusest osa võtta siis vahet ei ole, kas lähen lihtsalt sinna jalutama või võtan oma kola ka kaasa.

Võtsime Cätuga kahepeale niiöelda boksi. Terve auto parkimisplatsi koht oli meie ala. Kohatasu oli 5€ ehk meie jaoks 2.50€ nägu. Oma väikesest äriplaanist ma ei räägi aga natukene ikkagi saime. Oleks pidanud panema natukene kõrgemaks selle hinna aga siiski. Esimese korra kohta päris hää. Lisaks müüsin seal kärualal Hanna roosat käru. Ei läinud hästi. Minu teada osteti sealt vaid üks käru ära. See oli ka Brittoni käru- istumisosa ja korviga. Oli ka palju bugaboosi. Me muidugi läksime mingi enne kärude oskjonit minema niisiis ei teadnud kas veel miskit osteti või mitte.

Räägin siis meie päeva plaanist. Jõudsime kuskil 9:50 sinna. Paljud juba olid kohal ja toimetasid. Meie vast olime viimased kes sinna jõudsid. Panime siis asjad maha tekile. Me olime ainukesed kellel olid maas riide peal. Hakkasime siis passima. Vahepeal tuli mõni rääkima ja küsima ka. Mõni ostis kohe ujumisrõnga ka.

Mingi hetk mõtlesin, et ma ikkagi viin oma käru sinna käru alale. Algselt mõtlesin, et keegi nagunii varastab ära ja keegi ei jälgi. Läksin siis uurima ja küsima. Tuli välja, et seal ikkagi oli üks, kes valvas. Vahepeal ikkagi käisin vaatamas ja mõni ikkagi käppis ka käru. Kahjuks aga ei ostetud seda ära.

Kell 12:00 hakkas käruralli. Mina olin üks osaleja. Meie ülesandeks oli joosta poekäruga purgini. Sealt pealt võtta banaan ja süüa ära. Joosta tagasi algusesse ja näidata, et suu on tühi. Algul ma ei saanud seda banaani lahti kuna see oli veits toore võitu. Kokkuvõttes jäin ma esimeseks ja võitsin auhinna. See oli kuu aega tasuta riiete müümist seal kirbuturul.

Peale seda me veits olime seal ja siis hakkasime asju kokku panema. Mina teenisin kokku 40,50€. (2.50€ läks juba maha).

Sättisime siis ennast autosse. Liikusime lasnamäele. Käisime hessis söömas. Mina võtsin kanatortilla. Olen selle järgi hull.

Leidsin endale ka sõbra.

Peale seda sõitsin koju. Kodus ma avastasin, et mu telefon jamab. Mikrofon ei töödanud ja lõpuks see kust kõne ajalt heli tuleb ka ei töödanud. Läksin nii paanikasse ja kurjaks. Nagu mis mõttes?!? Tegin restardi ja läks korda. Mingi aeg viin ikka garantii asjus sinna. Vahepeal jamab ka videosi tehes 😏 Kurb 😢

Igatahes kui kodus olin siis mõne aja pärast sõitsin Valgejõele. Meil oli seal väike istumine.

Peale Valgejõge läksin koju. Jõudsin kõige esimesena koju. Mõni minut hiljem tuli emme. Peale seda Avo ning siis Anette & Serku. Anettega rääkisime juttu ja lollitasime. Saime nii palju lahedaid videosi. Ma panen nendest leebema siia. Avo ja Serku käisid saunas. Hiljem Serku laulis meile ja siis oli neil aeg koju minna.