Äratus oli meil pandud vist kella 7ks. Igatahes ärkasime suhtleliselt vara ja hakkasime päris vara liikuma.

Esimese peatuse tegime Pärnus, statoilis. Käisime vetsus ja mõni ostis sealt miskit näksi ka. Mina ostsin ka. Marcus tahtis minna veel selverisse. Käisime ka seal ära.

Pärnusse sõitis Nikolai. Mina sõitsin sealt edasi superalko poodi. Tegime seal peatuse ja peale seda Marcus.

Superalkost võtsime meie õhtused joogid. Minul oli see kõige suurem arve. Mul läks peaaegu 80€. Muidugi ma ei ostnud seda endale vaid Avole. Ise võtsin endale ühe ginger joe, kaks kohalikku konkteili ja absolut mix. See oli see mida mina võtsin endale.

Peale seda sõitsime siis Jurmalasse, ujuma. Ujuda oli väga tore kuid minule jäi see väheke lahjaks. Oleks tahtnud lahedamat emotsiooni. Muidugi kõige meeldejäävam oli see lainebasseinis palli mängimine. Pole vist mitte kunagi nii kaua palli mänginud.

Käisime kõik torud läbi. Uskumatu aga tõsi, ma lasin sellest selga torust alla. Nüüd muidugi ei olnud seal toru küljes selga küpsisepakki aga kui mina kunagi käisin siis oli. See toru oli väga järsk ja lühike. Maandus kohe sügavasse basseini. Ainukesena kes sealt alla ei julgenud minna oli Marliis.

Õues oli õnneks ilus ilm aga mitte soe. Lasti ka välja ujuma. See batuudi taoline asjandus seal basseinis oli päris huvitav. Tore oli seal hüpata ja ronida. Kuigi õues oli siis mega külm.

Meie aeg hakkas kahjuks või õnneks täis tiksuma ja hakkasime liikuma riietusruumi. Vahetasime riided ära ja läksime autosse. Sõitsime koheselt oma majutuse juurde. Rooli läks Nikolai.

Majutus oli väga ilus ja seal oli väga mõnus olla. Lähedal oli tankla, pood ja mäkk. Kõik mida eluks vaja, nali nali.

Õhtul tegime grilli. See liha oli parim mida saanud olen. See oli väga mahlane. Oeh, hea kokk oli. Olime kõik suhteliselt väsinud ja mõtlesime, et midagi väga pöörast ei tee. Mõni hakkas paugutama jookidega. Mõni vaikselt ja mõni mänguliselt. Õhtu oli suhteliselt lühike aga samas huvitav. Filmisin enamuse meie õhtu üles aga sellest kõike ei viitsi siin näidata vaid ainult algust.

Hommikul tuli Markus ja Nikolai meie tuppa. Tegid midagi Marcusle ja siis jooksid minema. Mina igatahes ärkasin selle peale ülesse. Marcus vist ka. Marcus läks vist ennem alla ja siis mina läksin hiljem. Sõime kõhud täis ja alustasime ome retke edasi.

Käisime mingises linnuses vist. Otsisime sealt ligidalt ka poodi. Käisime poes ja sõitsime linnusesse tagasi, et pikniku teha. Kiikusime, sõime, rääkisime ja naljatasime. Mingi hetk käisime seal vee pealses “linnas” ära. Ehk mingid vanaaegsed majad olid seal.

Peale seda hakkasime “äri” ajama. Käisime ka superalkos ja alko1000. Minu arved olid kõige suuremad. 😄

Peale seda sõitis Nikolai Pärnusse ja seal tegime vahetuse. Ta oli juba nii väsinud, et oleks kolmel korral teelt välja sõitnud. Mina võtsin siis üle ja sõitsime kooli juurde. Mõned läksid seal maha. Peale seda sõitsin ma Marliisi juurde. Sinna ma ka ööseks jäin.

Kuidas meeldib? Esipilt on muidugi kõige parem 😂 Aga minu arust lõpp veidi jama. Muidugi annaks paremini teha. Olen ikkagi nii kinni Malta videos. See tuli minu meelest kõige paremini välja. 😁😊