Teisipäeval ma kooli ei läinud. Mul oleks olnud kolm matemaatikat, füüsika ja koju. Ma ei saanud minna kuna Hanna on nohune. Niimoodi lasteaeda ei tohiks minna. Samuti emps oli tööl. Ma jäin siis koju. Kodus mul tulevad alati hullud mõtted. Ausalt! Kas ma siis ostan midagi uut, vahetan vana välja, müün mingi asja maha või lihtsalt passin telekat ja tegelen Hannaga. Seekord siis oli telefoni hullus. Otsustasin osta iphone 7. Müüa oma iphone 6s maha ja kaamera sony a5000. Mõlemad on hetkel müügis. Panen ka pilte hiljem nendest.

Kuidas ma telefoni siiski sain? Ma otsisin okidokist, facebookist, kuldne börs, soov ja kõik sellised lehed läbi. Lõpuks leidsin osta.ee’s oleva oksjoni. Ma tegin seal pakkumise. Kuulutus oli tehtud eile. Ma siis pakkusin 501€, alghind oli 500€.

Täiesti tutikas roosa iphone 7 32GB.

Lõpuks ma arutasin ka Marcusega ja tema tuli minu pöörase ideega kaasa. Algul muidugi rahustas mind maha, et ma ootaksin tema ära. Seda ma ka tegin. Ta käis jõusaalis, mina ootasin kaks tundi. Vahepeal käisime ka vanaema vaatamas. Läksime Hannaga peale seda siis tema juurde külla. Vaatasime veel netist ringi ja mulle meenus see osta.ee oksjon. Me küsisime numbrit ja juba õhtul saimegi kokku. Ostsin ära, osta kohe hind oli 550€. Muidugi sai Marcus väheke tingitud 👌

Telefon tutikas. Kiled asjandused peal. Kõrvaklapid ja laadijat pole kasutatud kordagi. Endiselt pakis. Kuna ma ei julgenud väga seda telefoni kätte võtta siis pidime ka ümbrise saama kuskilt. Sõitsime siis kõige pealt Sikupilli prisma parklasse. Vaatasime okidokist ümbriseid.

Marcus helistas ühele naisele kõige pealt ja pärast ka teisele. Mõtlesime ümber, et tahame seda ümbrist, mis teisena helistasime. Kui olime jõudnud Lasnamäe Centrumi juurde siis anti teada, et see ümbris on ikka iphone 6-le. Helistasime siis esimesele valikule tagasi. Lõpuks saime teada, et see Markuse ema, kes müüb. (Pange tähele, teine Markus! 😁) Marcus ostis mulle ümbrise ja siis käisime ka Pukkide juurde.

Mariette veidi ilastas mu telefone. Olime veits seal, võtsime minu maha jäetud asjad kaasa ja mingi hetk läksime ära. Viisin siis Marcuse koju ja ise sõitsin ka koju.

Olen telefonis palju muutnud seadeid ja proovinud muuta samasuguseks nagu eelmine oli. Mis mulle ei meeldi siis ainult paar kontakti tuli üle. See oli siis Anette, emme ja G. G nimeks oli ka musimärk. Oehh…

Nüüd olen enam vähem harjunud. Ilmelik on ainult esimese nuputa olla. See puutetundlik. Mõned lisad juures. Muud väga midagi.

Müügikuulutused:

Müüa iphone 6s kuldne. Mobipunkt hindas telefoni 380€ vääriliseks. Mina müün 350€ga. Kaasa tuleks kaks ümbrist, laadija, originaal karp. Võimalik, et leian selleks ajaks neid rohkem. Kriime ja kraapse pole väga tugevaid. Sellised on mis ikka kasutamisega tulevad. Kõik funktsioonid toimivad ja pole tulnud ette

Müüa sony a5000 kaamera, valge. Kasutatud mõned nädalad. Muidu ostetud 4 kuud tagasi. Garantii on, Eesti garantii. Teeb ilusaid pilte ja videosi. Saab ekraani enda poole panna, et saaks teha hästi endast pilti või hoopis videosi. Selline mudel on tuntud vloggimise kaamera. Kaameral kõik töötab ilusasti. Hind 340€