Saime Marcusega kokku. Hanna magas. Sõitsime Kuristiku kooli kandis olevasse tivolisse. Käisime Marcusega koos boosteri peal. Hanna muidugi ärkas enne seda kui kohale jõudsime. Tegin Hannaga kokkulepe. Andsin talle pulgakommi. Tema oli rahul, meie olime rahul. Lisaks ta nägi veel kuidas me seal olime.

Täiega lahe oli tegelikult. Marcus veidikene kartis. Temal oli hirmus aga mul oli väga lahe. Tahaks sinna kõrvale ka minna. See mis lennutab õhku. Hind sellel 15€ nägu.

Peale seda läksime me Ülemistesse. Veits ostsime asju. Marcus ostis endale jope. Mina paar pluusi ja kampsuni ning Hannale mütsi ja kampsuni. Käisime ka photopointis. Seal oli üks tuttav isik. Inimene, kes käis ka tattood tegemas. Ta oli peale Meelist ja tegi endale kummituse. Läksin küsisin kuidas tal tattoo on aga ta ei osanud suurt midagi rääkida. Marcus avastas esimest korda kuidas ma teda nime pidi kõnetasin. Minu arust olen enne ka nimetanud aga noh, mdea.

Sõitsime siis peale seda hessi. Võtsin Hannale sealt lasteeine. Meie ei võtnud veel kuna oli plaan minna uuesti boosteri peale. Seekord tegin mina välja. Lisaks tuli meiega kaasa kaks inimest. Hannaga sai uuesti kokkuleppele. Istus ilusasti autos. Kui ma jõudsin hakkas Hanna nutma. Mänguasi kukkus just maha. Hanna käis ka ühe karusselli peal. Uskumatu! Suvel Hanna ei suutnud paigal püsida aga seekord oli täiesti lõpuni.

Kui käisime ära siis läksime peale seda mäkki. Võtsime kaks burksi einet ja võtsin jäätist. Nagu oli kokkulepe siis pidin Marcusele tegema välja burksi. Kuna järjekord oli meeletu siis pidime eest ära sõitma. Toodi meile parklasse see tellimus.

Sõime ja jõime ning siis oli koju minek.