Teisipäev oli suht lebo päev. Mõtlesin, et teisipäevane on puhkuse päev. See pöördus muidugi vastupidiseks. Olin sellel päeval väga närviline. Mu vend, Andri suutis mind nii närvi ajada. Ta kiusas koguaeg Hannat ja Hanna vingus selle peale. Ma nii kahetsesin, et Hannat lasteaeda ei viinud. Hanna ei tahtnud magada ka lõunaund. Jäi kell 18 magama. Magas kaks tundi ja tõusis ülesse. Lõpuks läksime magama kell 1 öösel või veidikene varem.

Sellel päeval suutsin ka kaamera laadija ära kaotada. Lõpuks tuli välja see riidekapist. Oeh, kui tige ma olin. Koristasin veel oma tuba, et leida seda. Ei leidnudki. Vaatasin veel facebookis ringi. Nüüdseks on lõplikult valmis Weekendi video ka. Veneetsia video on juba netis üleval aga pole linki siia veel pannud. 

Õhtul proovisime Hannale veel kombesid. Mõni on väikseks jäämas aga mõni veel suurema kasvuvaruga. Niisiis peaksime kevadeni välja saama. 

Enne magama minemist käisime ka õues ära. Käisime hoovis. Päeval oli väga palju vihma tulnud. Terve hoov oli veeall. Igale poole kuhu astusid tuli hääl. Nii lahe oli. Tahtsin veel hommikul pilti sellest teha aga unustasin.