Hommikul sain kokku Cätuga. Olime veits väljas. Hanna mängis ka mänguväljakul. Mingi hetk aga sõitsin koju.

Peale lõunat aga läksime perepäevale, mis oli Teletornis. Üritus oli väga lahe. Esines ka Tanel Pader. Nägime palju erinevaid sõja masinaid.

Muidugi suutsin veel Avo peale vihastada. Me läksime kahe autoga ja ta ikka parkis sinna kus me üksteisest kahe kilomeetri kaugusel. Aga mis seal ikka..


Peale seda üritust sõitsime sünnipäevale. Sünnipäev toimus siis Meie Mängutoas. Sünnipäevale tuli ka multika tegelane Lotte. Mängis lastega ja üheskoos laulsid laule. Hannal polnud sooja ega külma temast. Mängis ikka muude mänguasjadega. 

Sünnipäev meile väga meeldis. Seal pallimeres oli kõige parem vedeleda. Sain veel juttu rääkida oma lapsepõlve sõbrannaga. Nüüdseks me kuidagi väga kaugeks jäänud. Aga siiski oli tore paar sõna vahetada.

Päris õhtul aga läksime me Marcuse juurde. Jäin sinna koos Hannaga ööseks. Algul magas Hanna reisivoodis ja hommikul tuli meie kaissu. 

Kui aga Hanna tudus vaatasime me õudukat. Mina olin seda juba näinud aga siiski oli tore seda uuesti vaadata ja suutsin ikkagi ehmuda mitu korda. 

Edasist juttu juba järgmises postituses..