Kuna jäime ööseks Marcuse juurde siis sealt läksime otse lasteaeda. Nii mõnus oli nii lähedalt minna. Sõitsin vast 7 minutit autoga. Jäin muidugi natukene hiljaks kuid siiski Hanna sai süüa. Veel täitsa ilma söögita pole jäänud. Mu ema vähemalt ütles, et kui minna enne 8:30 siis saab laps ka süüa. Kui aga jõuda väga palju hiljem siis ei saa. Me oleme jäänud vähem kui 5 minutit hiljaks. Üle selle küll mitte.

Viisin siis Hanna lasteaeda. Vahetasin tal ruttu jalanõud ära. Lasteaia riided panin juba Marcuse juures selga. Marcus muidugi jäi koju magama. Mina viisin siis Hanna lasteaeda. Ise arvasin, et saan kuskil 11 aeg ära aga tegelikult õpetaja ütles, et võite kohe minna. Ma tegin Hannale musi ja läksin ära. Ma sain olla lasteaias koos temaga vaid 5 minutit.

Sõitsin siis Marcuse juurde tagasi. Läksin tuppa. Marcus ikka magas. Ma siis hakkasin sellel päeval tegema blogi postitusi. Mingi hetk äratasin ta üles kuna ta pidi olema kell 12 Muugal. Ta sai veel veidi ajapikendust ja hakkasime süüa tegema. Sõime ja panime asju kokku. Meil siiani käib see nali läbi, et ega ma kaamel ei ole. Kui keegi ei tea sellest siis võib siit mõnest postitusest lugeda.

Marcus viis mind siis minu auto juurde ja jätsime hüvasti. Ma sõitsin Anette juurde Maardusse. Olin veits seal ja siis käisime lasteaias järgi Hannal. Lisaks viisin ta ema töövestlusele. Hanna oli lasteaias väga tubli. Magama jäi ilusasti. Voodist välja ei jooksnud. Korraks tõusis istukile ja see oli kõik. Õues oli ka väga tubli.

Kui Hanna oli meil käes siis olime veits õues ja mingi hetk sõitsime me Maardusse tagasi. Anette käis poes, ostis süüa ja geelpliiatsi. Kodus tegime süüa ja samal ajal joonistas Anette mulle uut tattoo kavandit. Ta väga palju ei jõudnud joonistada. Väsis ära, lisaks suutsin mina ka magama jääda. Hanna sodis ka mind väheke. Kuid tagasi tattoo juurde. Mõte ja teema meeldib. Ilmselt lähiajal tuleb see ka mu käele. 

Õhtu poole sain aga Marcuse ja teistega kokku. Arutasime läbi Läti reisiplaani. Hanna samal ajal mängis liivakastis. Mingi hetk läksid teised ära ja me Marcusega olime veel väljas. Muidugi Hanna oli ka. Me suurt midagi ei teinud. Olime autos ja rääkisime juttu. Hanna jäi magama autos. Jõudsime päris hilja koju. Nii see päev läbi sai. Ilmselt ma rohkem ei kirjuta Hanna lasteaia päevadest kuna Hanna harjus üpris kiiresti lasteaiaga ära. Mina ise arvasin, et sellega läheb terve igavik ja siis oleks huvitav niimoodi kirjutada. Aga seoses tattooga. Kirja ma ei kirjuta. Muidu tuleb kõik samamoodi. Kell muutub muidugi. Tuleb minu sünniaeg ja üks roos tuleb beebiroosaga, kui seda tooni muidugi on. Roosi peale tuleb ka kellaaeg, see on siis Hanna sünniaeg. Teine roos jääb tühjaks ja ootab tulevikku.

Tattooga ma veel ei kiirusta. Tahan siiski veel mõelda kuid mõte juba päris hästi läheb peale. 😄😄