Käisin esimest korda Pärnus ööklubis. Emps tahtis minna väga sunseti. Seal oli warmduscher. Läksime siis õhtul. Pidime hakkama kell 10 liikuma. Hakkasime hoopis 22:30 liikuma. Meil mõlemal oli nii halb tuju minna sinna. Mina olin suht väsinud Rakverest. Empsil oli ka lõpuks tuju null. Esiteks oli õues nii pime ja halb oli sõita. Leppisime kokku, et kui keegi ostab meie piletid ära siis me ei lähe. Kui keegi aga ei soovi siis lähme ikkagi.

Emps tegi mulle kõik välja. Nii tore temast. Pilet oli 10€ ja bensu läks sirka 15€ kokku. Ma oleksin muidugi tahtnud ise enda eest maksta aga mida teha kui Kari (mu isa) pole veel elatist maksnud. Mul kuu lõpuni 4€ raha. Plus pean veel Hannale asju ostma. 

Seoses kütusega siis mina nii imestan kuidas mina käisin Pärnus terve paagiga aga tema läks kahe kriipsuga. Mul ju tegelikult parem sõidustiil kui tal. Niisiis ma ei saa aru kuidas ta seda tegi.

Sõit sinna oli suht pikk. Suutsin mingi hetk magama jääda. Emps sõitis nii sinna kui tagasi. Pakkusin muidugi seda, et sõidan sinna ise aga ta ei olnud nõus. Sinna jõudes oli suht vähe rahvast aga siiski oli inimesi. Hiljem tuli neid juurde. Kohe suundusime me sinna vahu poole. Algul tundus see nii hädine seal nurgas. Olime esimesed julged kes sinna sisse kõndima läksid. Hullasime sellega nii, et jube. Tegime veel paar tantsu siseruumis. Kokku olime seal kuskil 2h. Peale seda läksime mäkki sööma. Peale seda oli pikk tee Tallinna tagasi. Koju jõudsime kuskil kella 4 aeg öösel. 

Sellel õhtul Hanna ärkas väga vara ja ma ei saanudki väga magada.