Eile siis käisime esimest päeva lasteaias. Valikuks osutus siis Tallinna Kivila Lasteaed. Algul mulle see üldse ei meeldinud. Selle maja välimus oli väga vanaaegne ja meeldinud selle ehitusplaan. Peale esimest proovipäeva hakkas see aina rohkem meeldima. Ilmselt sellest, et meil toredad õpetajad. 

Me jõudsime umbes kell 8:30 lasteaeda. Hakkasime koheselt sööma. Hanna väga ei söönudki. Sõi oma saiakese ära ja oli rahul. Mingi hetk läksime me õue. Õues väga Hanna mind tähele ei pannudki. Mängis nii ilusasti. Kuna Hanna hommikul ei söönud siis lõpu poole muutus pahuraks. Kõht oli nii tühi nii endal kui Hannal. Mingi hetk läksime tuppa sööma. Hanna sõi enam vähem. Magustoidu sõi kõik ära. Suppi aga väga ei tahtnud. 

Peale söömist oli koju sõit. Hanna jäi koheselt magama. Magas ülikaua. Magas kella 16:00ni ja see oli ka nii, et ma ise äratasin. Käisin veel päris mitu korda oma toas. Tavaliselt on Hanna selle peale ärganud, seekord mitte. Selle ajaga sain veits puhatud ja autot koristatud.

Õhtu poole aga läksime me Lasnamäele. Sain oma punase käru müüdud. Baby Jogger City Mini Zip läks uude perre. Peale seda sai külastatud poodi. Ostsin Hannale mõned asjad lasteaeda. Puudu on vaid pudipõll. Aa, ja müts!! Trikoo muidugi ostsin järgmiseks suveks 😆


Mõned pildid lasteaiast: