Aa, tahtsin teile nalja kah rääkida. Kuidas mina empsi autot tangin? Sõidan siis tanklasse. Võtan autol võtme eest, kõnnin välja ja lähen vaatan. Mida pole, on bensuauk. No tore! Lähen sama targalt tagasi autosse. Teen siis ringi ära ja lähen kõrvale olevasse boksi. Samal ajal helistasin empsile, et kas ikka bensiin. Kuna ma seda nagunii teadsin siis ikkagi tahtsin olla kindel, et õige asi läheb sisse. Niisiis võtan ilusasti võtme välja. Lähen autost välja, samal ajal räägin veel telefoniga. Jõuan siis sinna kütuste püstolite juurde ja hakkan naerma. Mida pole, on bensuauk?!? Nagu ma niimoodi naersin. Täiesti õudne, millised blondiini minutit olid. Emps juba hakkas telefonis närvitsema, et miks ma ei räägi temaga vaid naeran. Ma lihtsalt ei suutnud. Läksin siis sama targalt autosse tagasi ja tegin ringi ära ja läksin sinna samasse poolele tagasi kust just tulin. 

Kaardilt vaadatuna nii siis


Oehh, küll see oli vast nali. Siiani naeran selle peale.

Nii nüüd teisipäeva juurde. Sellel päeval käisime mu vanavanaema sünnipäeval. Tegelikult oli tal 22.juuli. Emps oli aga sellel ajal reisil. Läksime siis teisipäeval. Vanaemale kinkisime ka selle seenefarmi, mis meil oli. Sellest saate lugeda siit. Lisaks viisime lilled.

Õhtul käisime mänguväljakul teadagi kellega. Lisaks sellele seltskonnale oli kaasas ka Andri. Oeh, kui tüütu ta on. Hiljem läksime ka Pirita Selverisse ja jalutasime sealses ümbruses 😄

Eile käisime ka vanaema juures. Lisaks käisime ka ehituspoes. Emps ostis veits lilli sealt. Käisime ka poes. Ma sain ostetud endale läätsed ja panin raha kaardile. Peale vanaema külaskäiku läksime ka kodupoodi ehk maximasse. Sealt ma ostsin homseks väheke snäkke kaasa. Hannale sai suur pakk mähkmeid ka ostetud. 

Õhtul käisime pokemon go’d mängimas 😆 Mina plaanisin, et jõuan varakult koju, et saaksin sättida end Viljandi folgi jaoks aga jõudsin ikkagi mingi kell 1 magama. Pidin veel kell 6 ärkama. Täiega õudne! Aga sellest lähemalt siis lähipäevil 😊

Aa, ja eile pidin veel punase käru maha müüma aga ostja hüppas alt ära.. Niuks!