Peale viite tundi autos magamist, mõtlesin mida edasi teha. Hakkasin mõtlema, et tavaliselt tehakse kirbuturud suhteliselt vara lahti. Niisiis hakkasin ma otsima facebookist mingit kirbuturgu. Leidsin! Kuskil ehituspoe kõrval platsil toimus see. Kuskil kell 9:30 jõudsime sinna. Rahvast oli päris palju. Mul ei olnud algul kuhugile parkida. Õnneks minu ees üks auto just sõitis välja. Sinna ma ka panin. Kuna mul sularaha kaasas polnud siis mõtlesin, et ma kõigest vaatan algul. Mingi aja pärast leidsin endale kena kollase kleidi. Hinnaks 6€. Lisan hiljem ka pildi. Käisin siis sularaha automaadi juures ja võtsin raha välja. Võtsin 30€ välja. Kõndisin siis tagasi ja ostsin kollase kleidi ära. Leidsin veel Hannale püksid ja pluusi. Kokku 2€. 

Seejärel suundusime Rõõmsate Laste Festivalile. Parkisin ilusasti auto ära ja edasi liikusime käruga. Päris lahe üritus. Teist aastat vist korraldati. Kindlasti järgmisel aastal lähen ka Hannaga sinna. Praegu oli ta natukene liiga väikse selle jaoks. Aga siiski vaatasime ringi. Ostsin veel Hannale mimi disaini pluusi. Hanna esimene eesti käsitööna pluus. Ürituselt ostsin veel sidruni lõhnalise loodusliku pesupulbri, mille lõhn on väga tugev. Pole veel pestnud sellega asju, kui seda teen siis jagan seda ka teiega. 

Peale seda suundusime Detsembribeebide kokkutulekule. See toimus Nurmenuku puhkekeskuses. Seal oli väga lahe. Mulle väga meeldis. Päris palju emmesi oli kohal. Kui võrrelda meie grupi liikmearvuga siis tuli kohale vaid vähesed. Aga siiski oli väga tore ja toit oli hea. Muidugi algul, kui sinna jõudsin siis Hanna magas. Mul oli väga ebamugav seal olla kuna kõik teised olid üleval. Aga siiski, mingi hetk äratasin Hanna üles. Ta oli väga kuri mu peale. Muidugi varsti muutus rõõmsaks jälle.

Kokkutulekult liikusime kuskil 5 ajal minema. Käisin läbi kohilast, et vaadata oma vana suvilat. Oeh, mälestused mälestused.. Pidime minema ka oma lillale kärule järgi. Valmis mõlemad jalatoed- nii GT’le kui ka Tourile. Lisaks saime ka nahast käepideme. Nii nii armas ja ilus. Kena üllatus oli. 

Selleks ajaks olin ma nii väsinud, et sõitsin koju. Ma isegi ei mäleta praegu, mida ma edasi tegin. Piltide järgi sain ma kokku Marcusega ja ta kinkis mulle esimesed lilled ja magusat 😍

Emme autoga on ikka tohutult lahe ringi sõita. Peab vist kärud maha müüma ja uue samasuguse auto ostma 😆

Nüüd aga pilte sellest päevast 😄


Meie hotellituba 😁 Oleme oma toaga jõudnud Rõõmsate Laste Festivalile.


Seejärel Detsembribeebide kokkutulekule


KohilaKäru- VankriLiisu tehtud


Õhtune kohtumine


Ostetud asjad

Pesupulbri pildi unustasin pildile jäädvustada. Lisan selle reklaampildi.