Hommik algas niiöelda tüliga. Tekkis väike arusaamatus. Õnneks see lahenes ja loodan, et sellest ei ole midagi. 

Hakkasin siis sättima Valgeranna Festivalile. Mulle tundub, et paljud ei teagi, mis see on. Rahvast nagu oli aga ei olnud ka. Kuna ma olin esimest korda sellel üritusel siis ma ei oska võrrelda. Samuti ei oska seda võrrelda mõne muu üritusega. Igatahes seda saan öelda, et õhtul oli tunduvalt rohkem rahvast, kui ürituse alguses. Mina jõudsin sinna kella 19:00ks. Minu esialgne plaan oli jõuda 18:00ks. Nii siis kahjuks esimest artisti ei näinudki. Kuid see ei olnud mulle tähtis. 

Miks ma aga hiljaks jäin? Ma käisin vanaema juures ta jalga sidumas. Tal on meeletult suur haav jala peal. See haav ei ole nagu sügav vaid pindmine. Kuna mu vanaema on nii vana siis tal nahk on väga õrn. Haavu võib tekkida isegi voodisse minekuga, nagu näiteks see haav, mis talle tekkis. Mis ka kõige õudsam siis tal ei parane see kohe üldse. Praegu oleme jamanud selle haavaga peaaegu kaks kuud.

Peale vanaema juures käiku käisin ära ka Sakus. Ma viisin oma lilla käru sinna, et saada jalatugi sellele kärule. Nii lahe! Algul mõtlesin, et see must jääb kindlalt koledasti sinna aga ei, täiega kena.


Facebook: VankriLiisu

Käru: Baby Jogger City Tour

Peale seda aga kimasin Valgeranna poole. Kohale jõudes, vaadates parklasse siis seal polnud väga palju autosi. Kui ma olin seal juba väheke toimetanud siis oli näha tunduvalt rohkem autosid. Ju oligi see aeg, kus inimesi hakkas kohale tulema. 

Võtsin siis lõpuks kokku ja kõndisin sinna. Väga veider oli minna algul Hannaga kahekesti. Selline tunne oli koguaeg, et miskit puudu. Hiljem aga hakkas mul pigem mugav. Olen just õige inimesega seal. Me tantsisime, laulsime ja mängisime mänguväljakul. Kõike oli minimaalselt ja see oli väga tore. Hanna kordagi ei vingunud, kui mina tahtsin tantsima minna, kuulata ja vaadata. Hanna istus siis rahulikult kärus või tegime seda koos- seetähendab tantsisime. Hanna oli mul süles. 

Mis kõige huvitavam on see, et ma kordagi ei väsinud ära Hannaga koos tantsimisest. Ta kaalub ikkagi 11,5kg ja teda kätel kanda on mõnikord liig, mis liig.Peale neid pilte mul polegi rohkem. Esiteks õues oli minu meelest meeletult külm. Aku hakkas ka tühjaks saama. Niisiis ei julgenud ma telefoni väga kasutada ja õigesti tegin. Varsti räägin sellest ka täpsemalt.  Seoses külmaga siis Hanna ärkas ka üles mingi aeg. Minul oli selleks ajaks meeletult külm ja tantsimine ka ei aidanud. Mul jalad olid nii külmad ja käed ka. Kui ma Hannal käsi ja jalgu katsusin siis kõik oli soojad. Igatahes kui ta ärkas siis ma võtsin ta sülle, et ise veidi sooja saada. See tõesti aitas. Peale seda oli veel üks tund oodata, et Tommy Cashi näha. Aeg ei veninud. Võtsin meile veel ühed friikad ja laua taga sõime neid. Hanna väga ei tahtnud ja ausalt öeldes mina ka ei tahtnud. Mul kõht valutas ja arvasin, et pean ikkagi miskit sööma, et kõhuvalu ära läheks. Miskit ma veidi näksisin. Ülejäänud võtsin autosse kaasa aga need liivaga kokku saanud kuidagi. Niisiis 3€ suht maha visatud. 

Kuulasime mõned laulud Tomny Cashil. Ei tulnud üldse seda sama tunnet, mis õllesummeril. Võimalik, et asi oli sealses lavas. Mingi hetk läksime ära. Niisiis ei saa ma öelda, et see oli väga igav kuna ma ei vaadanud teda lõpuni. Aga mingit emotsiooni ikka andis.

Seoses telefoni akuga siis parkla oli kott pime ja katsu sa musta autot üles leida. Otsisin nagu hull. Vahepeal olin täitsa segaduses. Ilma telefoni valguseta ei oleks ma seda kindlasti leidnud. Õues oli nii pime, et musta autot ei näinudki ilma valguseta. Niisiis leidin ühe empsi autole väga sarnase auto, sama mark ja numbrimärgist oli sarnasust ainult ühe tähe poolest. Olin juba õnnelik, et leidsin auto aga see polnud ju see auto. Otsisin edasi. Leidisin siis ühel ajal auto üles. Kontrollisin ikka kas “valusvelg” on all, kuna oli siis kindel, et see meie auto. Läksin siis autosse ja pakkisime end sisse. Otsisime tanklat, et ööbida. Käisin kolmes tanklas. Kolmandasse me ka jäime. Esimesed kaks ei sobinud kuna polnud parkida ja oli automaat tankla. Niisiis siia jõudsime kuskil kell 2:00 öösel. Hanna magas taga istme peal pikali ja mina panin juhiistme pikali asendisse. Mahtusime ilusasti ära. Mina ärkasin kell 3 üles millegi pärast. Peale seda jäin magama uuesti. Ärkasime korra kell 5 ajal. Sõime veits, soojendasime autot ja jäime uuesti magama. Ma jäin kuidagi väga imelikus poosis ja Hanna oli mul kaisus. Kella 8 aeg ma ärkasin, et vetsu minna. Panin Hanna tooli magama kuna ma ei tea mis ta teeb kui ma ära olen. Pärast teeb ukse lahti või miskit.Magab siiani. Nüüd üritan ka mina magada. Plus mainin, et ma pole ainuke siin tanklas, kes magavad autos 😄

Nüüd külmutan autot ja jään uuesti tuttu.

Tsau