Hei!

ARRY4134

Paljudel käruhuvilistel on mõttes olnud need samad mudelid ja mõelnud, kumb see parem siis on. Mõlemad kuuluvad sama hinnaklassi, 10 eurise vahega. Mina tänasel päeval kirjeldan mõlemat käru. Toon nende head ja vead välja.

Punane on siis Baby Jogger City Mini Zip ja lilla on Baby Jogger City Tour.

Esimesel pildil näeb, kuidas seljatugi on kõige istuvamas asendis. Mõlemal on mugavalt sirge istumine. All on kõige lamav asend, eest vaates.

GNRH4748

Järgmisel pildil on kõige lamavamas asendis külgvaates koos kaarvarjuga. Mulle endale tundub, et lamavad asendid on neil mõlemal samasugused. Seljatoe kraad on petlik just jalatoe, kõrguse ja pikkuse pärast. Zip on istumisosalt lühike aga iste on kõrgemal, kui Tour’il.

Mulle endale meeldib Zip’i istumisosa. See on mõnusalt lai ja on mõeldud ka jalgade osale. Tour’il aga lapse kasvamise peale pole nii palju nagu mõeldud.

XIRT9381

Jalatugi on Zip’il reguleeritav. Tour’il ei ole. Saab muidugi keerata seda veidikene, aga see ei ole ikka see.

Tour’il võiks ka originaalis reguleeritav olla, kuid vajadusel saab sinna soetada jalatoe.

Mainin ära, et pikemal inimesel on kindlasti Zip’i parem lükata kuna sellel on käepide kõrgemal kui Tour’il.

GINZ9903

Mõlemal kärul on nöörsüsteemiga seljatoe reguleerima, mis on mõnes mõttes väga hea süsteem. Pakikorv on mõlemal üsna suured kergkäru kohta. Kuna Zip on laiusesse siis tundub, et selle pakikorv on suurem. Tegelikult mahutavad need sama palju asju.

TRCU6366

Tour’il on tehtud sinna ka üks sala tasku. Mina ise panen sinna reisikoti, mis tuli käruga kaasa. Zip käruga tuli kaasa joogitopsi hoidja.

Zip’il on originaalis tuulutusava, mida saab eest ära võtta musta kattega. Tour’il selline asju puudub originaalis, kuid saab seda siiski teha. Pole lihtsalt riide kinnitust, kuhu seda kinni panna. Vaid saab teha seda niimoodi nagu pildilt näha. Tour’il on kaarvarju peal piiluaken. Zip’il selline asi puudub.

Tour’il on pidur parema ratta juures. Zip’il on käsipidur paremal poolel, käepideme juures. Minule isiklikult meeldib käsipidur rohkem.

Tour’i kokkupanek meeldib mulle rohkem. Seda saab teha ühe käega ja sa ei pea selleks väga palju liikuma. Zip käruga aga peab vaatama, et kõik läheks kokku. Kui ma aga tegin testi siis mõlemad sain 5 sekundiga kokku.

NBDY1466

Tour kokkupanek:

1. Vajutad käepidemel halli nuppu ja lükkad sangast ette poole kuni kohtub teise käru osaga.

2. Vajutad vasakul pool, pakikorvi juures asuvat punast nuppu

3. Tõmbad käru istumisosa seest sanga.

FSSM3522

Mulle meeldib selle juures see, et see lukustub koheselt ära. Isegi siis kui reisikott on kärus. Miinuseks see, et esirattad peavad olema lahtises asendis. Muidu ei lukustu raamil olev kinnitus ära ja käru jääb liiga paksuks. Muidu läheb täiesti peenikeseks pannkoogiks.

DXES8700

Zip läheb kokku minu jaoks väga imelikult. On nagu vihmavarju tüüpi.

1.Tuleb vajutada lükkesanga kohal kaane all peidus olevat nuppu ja tõmmata enda poole.

2. Istme seest tuleb tõmmata mustast paelast ja siis kokku suruda.

TIZJ8609

Häiriv asi Zip’i juures see, et kui ei pane punaseid kinnitusi kinni siis see tõmbamise koht hakkab ära sõitma. Kui aga paned punased kinnitused kinni siis ei saa käru kokku panna. Need nagu turvarihmad. Tuleb enne lahti teha kui käru kokku paned. Samuti on City Mini’l need ja GT kärul.

Zip käru saab panna kokku ka siis kui rattad on fikseeritud. Ainuke asi, mis imelikult jääb on turvakaar. Mina sellel juhul eemaldan algul turvakaare ja siis panen kokku. Lisan veel pilte.