Hei!

Oma esimest käru saades ei mõelnud üldse niimoodi, et asi võib üldse nii kaugele jõuda. Olen täielik kärusõltlane!

Niisiis tänases postituses ma kirjutan Baby Jogger City Tour’ist, City Mini’st ja City Mini GT kärudest.


Baby Jogger City Tour, City Mini ja City Mini GT

Esimene BJ käru tuli koju mai 2017 ehk mõned kuud tagasi. Selleks oli siis BJ City Mini GT. Järgmisena City Tour- mõni päev hiljem. Nüüd eile tuli tavaline versioon. Kindlasti tahaks veel ära proovida BJ Mini Zip käru. Aga eks näis.

Nüüd aga kirjelduse juurde

Lükkesang


Baby Jogger City Tour’il on lükkesang ehk käepide suhteliselt madal. Reguleerida ei saa. Mina olen 175cm pikk ja mul on veel mugal lükata. Mu emal on samuti mugal lükata. Ta on minust natukene pikem. Arvan, et kuskil 185+ inimesel on seda juba tunduvalt ebamugavam lükata.

Baby Jogger City Mini on käepide ühes asendis. Samuti reguleerida ei saa. Käepide aga tunduvalt kõrgemal kui Tour’il. Olen kuulnud, et mõnel lühemal inimesel on just ebamugav sellega kärutada kuna käepide just liiga kõrgel.

Baby Jogger City Mini GT on mõeldud kõikide peale. Käepidet annab reguleerida päris palju. Nii üles kui täitsa alla. Minu laps, kes on 82cm pikk saab isegi seda lükata.

Kaarvari


Baby Jogger City Tour’il on kaarvari on väike aga rohkem nagu kaardus. See varjab lapse näo päris ilusasti ära. Mõnel pikemal lapsel aga jääb see kaarvari pea vastu ja sealt alt ei näe miskit välja. Üldiselt, kui me jalutame siis kaarvarju meil peal ei ole. Ainult une ajaks. Piiluaknal on võrk.


City Mini’l ja GT versioonil on samad kaarvarjud. Kaarvari on meeletult pikk, et varjab peaaegu terve lapse ära. Mõlemal on kaks akent kaarvarju peal- piiluaknad. Mõlemal on tugevamast kilest.Seljatugi ja pakikorv


Kõigil on nöörsüsteemiga. City Mini’l ja GT’l on pakikorv mõlemal samasugune ja seljatuge saab panna täislamavaks. Väike lohk jääb sisse. Pildi pealt on ebaselge vaadata. Kui laps sisse istub siis need nöörid lähevad pingule. Miinuseks saab pidada, et jalatuge pole. Seda saab osta lisatarvikuna. See on meil ka plaanis.

Mõlemal kärul on ka tuulutusava taga peakohal.


Tour’il on seljatugi vähe suurema kaldega. Sellel on kirjas ka sobivus 6+ elukuust ja laps, kes istub. Pakikorv suhteliselt kitsas aga samas mahutab vajalikud asjad ära. Tundub väiksem aga mahutab rohkem. Jalatuge pole samuti.

Kokkupandult ja kaal


Baby Jogger City Mini GT tundub kõige suurem olevat. Tegelikult see käepide teeb ta suuremaks. See on reguleeritav ja saab panna seda rohkem allapoole, mis teeb käru väiksemaks. Läheb kokku ühe liigutusega. Tuleb tõmmata istme keskelt nööri. Kaalult on käru 10,2kg. Lisana saab osta päris palju asju.

City Mini on siis keskmine. Kokku saab ühe liigutusega. Samamoodi nagu GT versioonil. Käru kaalult on 7.7kg. Lisad sobivad ka GT kärule.

Tour aga käib raskemalt. Sellel on vaja kolme liigutust. Saab teha ühe käega.

  1.  Käepidemest hall nupp ja lükad alla
  2. Punane nupp pakikorvi juures
  3. Tõmme nöörist istme keskelt

Kaalult kaalub 6,5kg. Lisana on kaasas seljakott. Juurde saab osta turvakaare, vihmakile, joogitopsi hoidja ja vist ka putukavõrgu.

Miinus on nende kolme juures see, et eriratas/rattad peavad olema lahtises asendis. Muidu ei lähe täitsa kõhnaks kokku.

Rattad


GT’l on õhkkumm rehvid. Ei pea pumpama. Toimivad nii nagu õhk. On mingi kodadega süsteem.

City Mini’l on täiskumm. Mina ostsin käru kasutatult. Praeguseks on need väga pehmed. Niisiis ma ei saa aru kas need on täiskumm või mitte.

Tour’il on aga kõvemad. Ei tea kas sellest, et seda käru vähem kasutatud või neil siiski sama- täiskumm.

Kõigi kolmel saab rattad alt võtta juhul kui vaja veidikene veel väiksemaks teha.

Meie lisad

Kandik

Vihmakile

Muidu on kõigiga väga mõnus sõita. Tour’iga olen saanud igalt poolt läbi suvisel ajal. Talve kohta ei oska veel midagi öelda. Aga jaa, Tour on läbinud nii kruusateed kui ka imeliku puu- ja mullatee loomaaias, mis on leopardite juures.


See koer on samasugune nagu inimesed, kellele räägin oma kärujuttu!