Hommikul käisin ma kärusõltlaste kokkutulekul. Sellest saab lugeda eelmisest postitusest. Õhtul käisin ma õllekal.

Õllesummeril käisin nii reedel kui ka laupäeval. Esimesel päeval käisin koos empsi, Jane ja ta uue kutiga. Täitsa huvitav seltskond. Käisime karussellide peal ja väheke ka tantsisime. Kui esines Hurts siis laulukaare all oli väga palju rahvast. Ühe loo ajal oli terve laulukaar valgustatud telefonidega. Mul kahjuks sai aku tühjaks, et seda jäädvustada. See oli tõesti väga väga ilus. Õhtu oli väga tore ja huvitav. 

Sellel päeval Hanna oli vanavanaemaga ja vanavanavanaemaga. Nad olid ikka päris väsinud peale seda üritust kuid Hanna oli tubli laps. Sõi kõike mida pakuti ja oli heas tujus.

Minu päevane aktiivsus polar a360ga oli 12km. 

Järgmisel päeva hommikul käisin ma kirbuturul. Andri sai ühed püksid. Mina sain kampsuni, karvavesti ja lühikesed püksid. Emps sai kausi, pluusi, kampsuni, koti, platud ja prillid. Rahaliselt läks empsil 25€. Minul läks samuti 25€. Tagasiteel aga unustasime ära kuhu parkisime. Lõpuks ikka leidsime auto üles. 

Õhtu poole käisin ma Marcusega õllesummeril. Algas sellega, et vaatasime seal veits ringi. Mõne aja pärast läksime karussellide peale. Täitsa tore oli. Seal extreme peal me istusime üksteise vastu nii, et nägime üksteise nägusid. Nii oli päris lahe. Mõtlesin, et kahju, et me empsi, jane ja selle kutiga nii ei istunud. See oleks ka väga lahe olnud. 

Mingi hetk tegime vesipiipu ja tantsisime. Tommy Cash oli väga lahe. Kõik see valgustus ja heli ning ta tantsuliigutused olid kaasaelavad. Mulle nii nii meeldis. Nii ägee! 😄

Hanna oli siis Mariettega. Nad kärutasid vahepeal poodi. Üldiselt oli Hanna väga tubli. Sõi ilusasti ja mängis mänguasjadega. 

Minu päevane aktiivsus oli 15km 😊