Üritan nüüd siia kõike lühidalt kirja panna mida me oleme vahepeal teinud, kus käinud jne.

Olen olnud haige. Mul on köha ja nohu ning oli väga terav kõhuvalu. See möödus päevaga kuid hiljem andis õrnalt tunda. Köha ja nohu on endiselt. Isegi kurk valutab. Silmapõletik on ka.

Ühel päeval ärkasime koos Hannaga kell 5  ülesse. See oligi see päev, kus haige olin. Hanna muidugi mingi aeg jäi magama aga mina mitte. Magasin siis päeval kui Hanna oli emme hooleall.

Olen saanud viimasel ajal ka Hanna vabasi päevi. Üks kord hoidis emps ja teine kord Mariette. Esimesel korral käisin mina Pirital jalutamas. Teisel korral aga sain sõita ”valge hobusega” ehk valge ATV-ga. See oli põnev. Hannal ja Mariettel oli väga tegus päev. Nad naersid, mängisid ja käisid õues. Hannal oli seal probleeme magama jäämisega aga lõpuks ikkagi jäi.

Mariette juures

Oleme saanud ka Cätuga kokku. Minu meelest kolm korda. Ma täitsa pead ei anna. Ühel päeval me jalutasime ringi. Mängisime ka liivakastis. Hannale väga meeldis. Algul olime seal suurel mänguväljaku platsil aga Hanna ei osanud seal käituda. Tahtis koguaeg ära joosta. Niisiis läksime mõne aja pärast alla Kosele mänguplatsile. Seal ma julgen Hannal vabalt ringi joosta nii, et ei pea järgi käima.

Peale seda oli emmede aeg. Sõitsime ringi ja jõime veidikene. 😀 Suutsime käia ka ujumas ära. Lõpuks viis Keit mind koju ja sõitis minu autoga Lasna tagasi. Hommikul aga tuli oma autoga mulle järgi ja viis mind minu auto juurde. Nii sain ma oma auto kätte. Kuna ma ei söönud hommikul oli mul väga suur nälg. Käisime kõik koos söömas. Meil läks üsna kiireks kuna me Hannaga pidime koju jõudma kell 14, et koristada maja. Õhtul tulid meile külalised. Tegime grilli ja lõket kaminasse. Hiljem aga tulime tuppa kuna õues läks ikka päris jahedaks.

Nüüd eile saime Cätuga uuesti kokku. Me sõitsime ringi. Läksime algul poodi. Cätu käis postkontoris ja mina lastega ootasin. Peale seda käisime me vaatamas mulle kella. Mul oli kaks valikut kas ostan polar a360 või fitbit charge 2 kella. Sain mõlemat proovida ja otsustasin, et mulle meeldib ikkagi polar a360. Käisime ära ka toidupoes. Cätu ostis oma lapsele toitu ja mähkusid. Peale seda hakkasin ma otsima kasutatult polar a360 kella. Leidsin pakkumise 135€ aga sain tingitud 90€ peale. Sellele kellale me ka järgi läksime. Keit tuli ka meiega.

Me sõitsime suht kaua. Keit ei tahtnud kuidagi google mapsi usaldada ja selle tulemusel tegime mega suure ringi. Aga pole hullu, sest nad tankisid mulle pärast pool paaki. 😀 Hiljem tehti meile ka mäkk välja. Väga tore päev oli. Tänan teid! 🙂

Mu auto on katki 😦 Mul ükspäev isegi auto suitses. Keit aga ütles, et see pole midagi hullu. Niisiis selle pärast ei pea muretsema. Muretseda võiks selle üle, miks mul selline kolin ees paremal poolel käib. Mulle vähemalt tundub, et seal on see. Kuid kui ma eile kuulasin siis tundus, et see ka vasakule poole jõudnud. Nüüdseks on läinud see sigarisüütaja ka katki ehk mul pidevalt on telefoni aku tühi. Aa ja puhur annab ka varsti otsad. RIP mu auto. Mina veel tahtsin Lätti minna sellega.. See plaan peab küll ootama.

Olen saanud ka mõned asjad maha müüdud. Polar loop 2, Hanna tegelusteki ja ühe ujumisrõnga. Kokku sain 71€ ja hetkel kaks asja bronnis raamat ja body komplekt, mille eest saan ma 30€.

Veel uudiseid? Võibolla on aga veel ei ütle 😀