Oleme käinud rannas. Rannas oli väike tuul. See oli tegelikult väga mõnus. Rand oli rahvast paksult täis. Vahepeal oleme päevitanud ka aias.

Koristasin auto ka ilusasti ära. Käisin tolmukaga üle ja pesin jalamatid puhtaks. Istmed küürisin ka puhtaks. Nii palju kui suutsin teha. Mõned plekid jäid ikka sisse.  Nüüdseks on auto jälle kõik sitane ja Hanna tegi istmed mustaks joogiga.

18.juunil lõuna aegu käisin ma poes. Ostsin sealt ka lõhnakuuse. Avasin selle veidi valesti. Võtsin tervenisti pakist välja. Ma täitsa unustasin, et nii ei tohi avada. Õigemini siis ei saa hingada 😄  Ma harjusin nende lõhna värkidega, mis on vedelikud. Peale seda käisin ma sünnipäeval Rakvere kandis. Tagasi tulime esmaspäeval. Sünnipäev oli väga lahe ja huvitav. Mulle väga meeldis seal. Hanna jäi siis vanaemaga koju. Oli väga tubli olnud.
Ja nüüd terve nädal suht mäluauk. Ei tea täpselt mis päeval mida tegin. Aga räägin siis lühidalt.

Jaanipäeval käisin ma Kaberneemes. Seal oli peaaegu samad inimesed, kes olid Rakvere kandis sünnipäeval. Ütleme nii, et sünnipäev meeldis mulle rohkem. Kas asi oli Hannas või asi oli hoopis kohas. Või hoopis seltskonnas? Ma ei oska öelda. Mõnes mõttes Hanna ei seganud mind aga samas ka segas. Algul, kui Hanna kartis siis tahtis ta koguaeg minu süles olla või siis Marliisi süles. Jaanika ja Anya sülle ei julgenud minna. Mingi hetk harjus ta kõigiga ära ja kõndis vabalt ringi. Õhtul, kuskil 23 aeg läks ta tuttu. Magas kuni kella 5ni. Olime veits rannas ja siis kell 7-10 magasime uuesti. Rannas oli mega kena. Kui ma sinna jõudsin siis ma ei saanudki kohe aru kas see vesi on ikka vesi. Ma oleksin nagu taevasse sattunud. Kõik tundus taevas olevat. Nii ilus oli 😄 Pärast oli jaani pohmakas ja jaani uni. Seoses kohaga siis seal polnud sellist kodust tunnet. Sünnipäeval aga meenutas see majake Kohilat. Minu kunagist maakodu, mis nüüd kahjuks müüdud. Aga seoses seltskonnaga siis sellest ma ei räägi, sest te ei saaks sellest nagunii aru 😄

Muidu, Hanna esimene kahe sõnaline lause- ei taha.

Hanna kinkis mulle ka Kaberneemes mulle lille.


Autos vaid minu ja Hanna asjad.

TEKO lõpetamisel käisin ka! Anyale ja Kristile viisin “lille” ehk kommi.

No eile käisin ma poodides ja nüüd homme teen postituse, mis ma poest sain. Ning räägin ka muud põnevat juttu.

🤗