kiisu ronib sülle…

Igatahes, eile ma ei teinud suurt midagi. Õppisin veits kooli asju. Tegin ajalugu. Sain tehtud peaaegu neli kirjalikku tööd. Mingi hetk üritasin teha ka Veneetsia videot. See läks mul suht pekki. Mitu korda pidin otsast peale alustama. Programm jooksis kokku. Koristasin ka tuba, mis nüüdseks uuesti segamini.. Hanna.

Täna aga oli plaanis minna Cätuga Okupatsioonide muuseumisse. Me kahjuks ei saanud minna. Tema beebi jäi haigeks. Tal sellel ajal oli suur palavik ja ei suutnud väga magada. Nii mulle Cätu ütles. Loodan, et tal nüüd on juba parem.

Kodus ma käisin pesus, võtsin oma küünelaki maha ja vahetasin läätsed ära. Jah, mul on läätsed. Ma vist pole enne maininud siin seda. Mul on ka olemas prillid, mida ma ei kanna. Peaksin laskma uued klaasid panna. Mul klaasid on seal eelmisest sajandist. Okei, nali.. Aga muidu tõesti. Need klaasid saavad vist juba 4 aastat vanaks või isegi rohkem. Tol ajal oli mul miinus 1.25 ja 1.5. Nüüdseks on see miinus kasvanud 2 peale. Jõhker samas, aga kui aega mõelda siis polegi see nii palju, vist?!? Tean vaid ütlust, et vanusega kasvab miinus. Mingi hetk jääb see lihtsalt pidama. Kunagi kui see aeg on käes siis kindlasti lasen teha operatsiooni. Seda ma räigelt kardan aga samas pole veel põhjust karta.

Minu uus päeva plaan oli minna Marliisi juurde. Me vaatasime seina pealt videosid youtube’st ja hiljem vaatasime ühte väga lahedat koera filmi, mis oli samas väga kurb. Mul võttis pisara välja.

Mingi hetk tuli ka Mariette koju. Läksime õue pildistama. Mu kaamera seaded olid paigast ära. Niisiis ei saanud me väga ilusaid pilte. Kõik tulid nii udused. Minust vähemalt ei saanud ühtegi pilti.

Praegu olen ka nende juures. Marleen, kui sa loed seda siis ära pahanda. Ma hetkel kasutan su arvutit 😀 Aaa, ja laenasin ka küünelakki. Plus ma mõtlesin sinu kassi, kellest postituse alguses kirjutasin…

DSC01990.JPGDSC01917