Ossa, kuidas aeg on liikunud. Alles ma tulin reisilt. Ma mäletan seda nagu eilset päeva. Aga tegelikult ei ole nii. Nüüd vaatan kalendit ja sellest juba päris mitu päeva möödas. Täna, lõpuks ometi, tegin Veneetsia viimase postituse ära. Olen vaeva näinud ka videoga. Ei oska panna taustaks mingit normaalset laulu. No lihtsalt ei tule miskit pähe.

Öösel Hannal tõusis palavik. Koguaeg vingus ja tegi häält. Öösel kui üles ärkasin siis Hanna oli mega kuum. Andsin talle öösel palavikualandajat ka. Ma isegi ei kraadinud teda. Peale seda läks paremaks.

Päeval, kui videot hakkasin tegema, kirjutas mulle G, et ta on ka haigeks jäänud. Peale seda ma kiirustasin tema juurde. Käisin ära ka kirbukal. Tõin sealt 5-päeva üleläinud riided ära. Plussi ma ei jäänud. Midagi ma ei saanud sealt. Pigem jäin miinusesse. Hetke seisuga jäin 9€ miinusesse. Võimalik, et mingi hetk isegi 17€ ja sente peale. Sellest võibolla räägin hiljem. 😀

 Niisiis käisin poes ja siis läksimegi Hannaga koos G juurde. Hanna suutis kuhugile oma palavikualandaja peita niisiis pidin uuesti selle ostma. Ei maksnud väga palju, 3€ sentidega. Muidugi suutis Hanna veel poes oma luti ära kaotada.

G juures me kaisutasime, mingi hetk oli ka Hannal veidikene paha olla. Üritasin siis mõlemaid sööta, et anda palavikualandajat. Mingi hetk kell oli nii palju, et otsustasime ööseks jääda. Hanna oli nii paha laps. Ta ei suutnud olla ilma lutita. Muidugi ta jäi magama aga selleks läks megalt aega enne kui otsustas magama jääda. Muidu Hanna magas ilusasti terve öö. G tegi veel meist hommikul pilti. See nii armas pilt 😀

Hanna suutis seal sellise seapesa teha, et jube. Küll suutis kohvipulbri maha kallata ja läks prügi sorteerima. Niisiis väga sõna ei kuulanud. Mingi hetk aga käisime poes ära. Hannal oli lõunaune aeg. Ilma lutita ta ei suutnud olla. Ostsime talle uue lutid, kaks tükki. Autosse minnes jäi koheselt magama lutiga. Niisiis tema lõuna oligi autos.

Hanna ja G mõlemad tundsid päeval end paremini. Vahepeal lõi paha olla välja kuid möödus kiirelt.

Mingi hetk aga viisin G tööle ja ise tulin koju. Muidugi enne seda käisin ma Pirita selverist läbi. Hanna kaotas ka oma kingakese ära. Ma täpselt ei tea kuhu see kadus. See võis kuskil parklas ära tulla, poes või siis ongi minu autos. Nii palju kui suutsin otsida siis ma ei näinud seda kuskil autos.

DSC01811Õhtul küürisin ka Hanna söötmistooli. Panen söögitooli müüki. Sain hiljuti kätte ka selle istmepehmenduse sinna. Tegelikult see on originaalis kärudele mõeldud aga noh, sinna sobib ka. Isegi värvipoolest sobib.

Muidu see istmekate läks jube kiirelt puruks. See pidigi olema nende söötmistoolide tüüpviga. Kate läheb puruks. Muu on kõik hea. Loodan, et keegi ostab selle lähiajal ära. Tahan ise osta istet, mis saab tavalise tooli külge panna kinni, mis on ka niiöelda söötmistool. Saab rihmadega last kinni panna.

Hetkel müügis 45€-ga.

Müüa kasutatud söögitool / söötmistool. Kasutada saab alates kolmandast elukuust. Käib lamavasse asendisse ehk isegi mitte istuv laps saab süüa. Kandikut saab ära võtta. Olemas lisakandik. Kandik kõhust reguleeritav kolme asendisse. Seljatuge saab samuti reguleerida kolme asendisse. Tooli kõrgust saab muuta 6 erineva kõrguse vahel. Turvarihmad 5-süsteemilised. Käepidemed saab tõsta üles. Tool käib ka kokku.
+ alates 3-ndast elukuust
+ seljatugi reguleeritav
+ lisa kandik, kandik reguleeritav
+ kõrgus 6 erineva tasandi vahel
+ 5-süsteemilised turvarihmad
+ käib kokku
+ tagarattad pöörlevad

Nüüd aga magama, sest kell saab 3 öösel. Tsaukiitsau!