Laupäevane päev oli siis lebo päev. Käisime rannas. Rand asub teisel saarel- Lido’s. Sealne piirkond on päris tihe. Palju autosi, busse ja inimesi. 

Lido on 11km pikk ja peaaegu 2km lai. Selline pikk riba. Hinnad on suhtelised samad, mis kesklinnas. Vahe erineb 1-3€ poolest.

Veebussi peatusest me kõndisime randa. Rannas oli tohutult palju inimesi. Seal oli ka neid pähemäärjaid. Meelis ostis ühe rannalina neilt. Bob Marley on veel peal. Taheti selle eest saada 45€ aga tingisime 20€ peale. Mina ostsin ühe käeketi. Hind, mis tahtsid oli 20€ aga ostsin 7€ -ga.

Peale päikese käes kõrbemist, meres ujumist ja liivas pikutamist otsustasime minna sööma. 

Sööma minnes nägime apteeki ja läksime ostma kreemi, mis põletuse vastu. Meil kõik olid põlenud, väljaarvatud Jane. Saime teada, et meil oli 30kraadi. Päikse käes võis isegi olla veits rohkem.

Peale rannamõnusid ja söömist läksime me koju, et sättida end kondli sõiduks. Kondli sõit oli kokku 100€. Muidugi oleks võinud veits tingida aga kuna meil oli kiire ja me kartsime, et enam ei saa sõita. Kell oli päris hiline. Enne kella 19:00 saab 80€ -ga.

Kondliga sõita oli väga tore. Saime teada, et iga aasta peavad maksma 5000€, et parandada kondlit. See tähendab siis ka uuesti värvimist. 

Kanalite vee vahe on praegu madal. Muidu peaks veidi rohkem olema. Novembri kuus on tavaliselt üleujutus. Ma ei tea kas nad siis sõidavad kondlitega ka või mitte. Ütles, et enamus sillad on siis suletud. Nende alt ei mahu läbi. Üleujutus on siis, kui veetase on kuskil 1,5meetrit kõrgemal, kui praegu.

Jõudsime peale seda koju. Mehed jäid koju aga naised läksid edasi jalutama. Meid kutsuti ühele peole, et tulge. Mina oleksin tahtnud väga minna aga teised ei tahtnud. Üksi ka väga ei lähe võõras linnas. Oleks siis kergem linn, läheks! Siin need tänavad väga keerulised. Tundub, et tänav on sirge kuid tegelikult on see nagu kaardus. Seda raske seletada. Selline tunne, et jäädki ringi käima. Lähed ühele tänavale siis võib see olla tupik- kanal on ees. Peale seda on kõik sassis ja niimoodi eksidki ära.

Kõmpisime kuniks jõudsime mingile tänavale, kus tänava otsas oli veebussi peatus. Muidu eelnevalt olime sattunud tupik tänavatele. Otsustasime, et sealt peatusest lähmegi koju. Nii me ka tegime. Kodus veits jutustasime ja siis me läksime magama. Hommikul pidime minema milanosse aga..

Seda järgmises postituses