Täna hommikul ärkasime 7:30, et sõita Noarootsist Tallinnasse merele purjetama. Eelnevalt pakkisime me asjad ja sõime kõhud täis, panime soojalt riide, sest merel oli suur tuul. Sõit Tallinna kulges vaikselt, sest lapsed magasid terve tee. Tallinna jõudes sõitsime me Lennusadamasse, kui kohale jõudsime siis ärkasid pisikesed üles ja me läksime otsima meie puulaev. Meie puulaeva nimi oli Ruhnukaru. Üks väga ilus ja vinge puulaev. Jõudsime kohale kõige esimesena, sõit algas kell 11:00 aga meie jõudsime kohale 10:05. Rääkisime juttu kapteniga ja samal ajal tutvusime me laevaga. Meile väga meeldis see laev, juba kalda ääres see laev kõikus ja tekkis väike iiveldus. Hanna uudistas samuti laevas ringi, ta vaatas kajutisse ja kapteni kajutit. Ta keeras rooli ja uudistas laeva purjeid ja köisi.
Kui teised saabusid siis seadsime asjad valmis ja asusime teele. Me seilasime Tallinna Lahel, sõitsime Aegna saarest mööda ja tegime Vikingi uue kiirlaevaga võidu mille me kaotasime. Hanna mingil hetkel väsis ära ja tal tuli väike jonnituur, kuid see läks kiirelt üle. Läksime alla kajutisse ja ta jäi magama, siis ma viisin ta üles kärru magama, veidi hiljem uinus ka Kris, ning nad koos magasid üsna pikalt. Nende uneaja jooksul me suutsime läbida üsna suured ja iiveldama ajavad lained. Jah iiveldama ajavad, sest laev kõikus väga hullult ja pea hakkas meeletult ringi käima.
Kui Hanna ärkas siis me sõime koos, Hanna sõi võileiba, banaani ja kaneeliküpsist. Ja siis ei läinud kaua kui ta taas magama jöi, ei tea kas see kõikumine oli siis nii uinutav?
Kui pardale tagasi jõudsime siis Hanna ärkas üles ja me läksime autosse, me sõitsime Majaka tänavale, et Hanna ära viia.
Lühikokkuvõttes:

Hanna oli väga tubli need paar päeva mis ta veetis meiega, ning loodan, et tal oli väga lõbus, sest me tegime kõik, et tal oleks tore ja hea.

Lisan ka pildid merel olemisest.
Ja pildi meie laevast.

14051694_1663525273964254_8535118067153907946_n_.jpg<img