Hommik algas rahulikult. Teised juba ärkasid üles ja mina ikkagi olin voodis pikali. Kuidagi nii raske oli ärgata või õigemini voodist välja tulla.

Mulle tundus, et tänane oli palju külmem kui eilne. Päeva lõpuks tuli mulle ka päris mitu sääsepunni. 

Mida me siis täpsemalt tegime? Hommikul me läksime sööma. Käisime ka vaatetornis. Peale seda läks meie punt kaheks. Mina, emps ja Meelis läksime vaatamisväärsuseid vaatama/otsima. Jane ja ta sõber läksid baari jooma. 

Algul olime siis oma kodukandis. Käisime ka suveniiri poodides. Kui meie punt kaheks läks siis läksime me kirikusse. Minul oli muidugi õlad ja jalad paljad. Pidin ostma salli, mis seal müüdi kõigile, kes oli nende arvates liiga paljas. Üks sall oli 1€. Samas, kui sees olime siis paljudel olid kintsud nii paljad, kuigi seda ei tohtinud. Kus nende sallid olid? Ei tea. 

Peale kirikut tegime väikse jätsi söömise. Vahepeal eksisime ära. Leidsime ka 8€ poe. Sain ilusa tagi, pluusi ja püksid. Käisime ka kalasid toitmas. Nad sõid meie jalgu. Kõik, kes sealt mööda kõndisid vaatasid meid.

Lõpuks hakkasime tagasi kõndima hotelli poole. Jane ja ta sõber hakkas meid igatsema. Me kõndisime kokku kuskil 14km maha. Kui me hotelli jõudsime siis me veits puhkasime ja läksime koos nendega baari. Mul viskas mingi hetk kopa ette ja mina tahtsin minna kuhugi kluppi, aga esimene tuntud klubi asub poole tunni kaugusel, jalutades. 

Niisiis kluppi ei läinud aga iiri pubisse läksime. Võtsime joogid ja mingi hetk läksime tagasi ööbimispaika. Minek tuttu!

Nii meie päev mööduski. Veneetsia on tegelikult väga-väga ilus linn. Siin pole ühtegi autot. Väljaarvatud see auto, mis vee peal sõitis. Kusakil mujal pole näinud, ega saagi näha. Siin igal pool vesi. Kui sa otsid midagi ja lähed mingile tänavale siis jõuad kohe kindlasti tupik tänavale ehk kanal passib vastu. Jube kerge on siin ka ära eksida. Öeldakse, et täiesti mõtetu on käia kaardi järgi. Sellega jõuad eksida mitu korda ära. Nii meil ka juhtus.

Mõned pildid ka: