Alustan siis sellega, et kui Veneetsiasse jõudsime oli mega palav. Lennujaamast väljudes hakkasime liikuma waterbus’i peale. Lennujaamast on see kuskil 10minuti kaugusel. Siltidega kõik märgitud. Pidime minema sinisele liinile. Sõitsime kuskil 1h ja 20minutit. Meile tuli  apartmendi inimene vastu. Küsis algul meie käest kas meie seast on elisa/eliss/elissa. Üritas mitu korda. Kõndisime siis natukene edasi ja ma ütlesin, et oot, ma olen ju elise. See oli mulle nii naljakas. Igatahes läksime selle mehe juurde tagasi ja ta juhatas meid korterisse. See oli kuskil 10minutit jalutamist. 

Korteris me veits jutustasime, vahetasime riideid ja kuna kõik me olime mega näljased siis otsustasime minna sööma. Söögikohaks valisime pizzeria restorani. Meie 5-inimese peale võeti kokku kohamaksu 14€, millest algul ei mainitud. Meie arve kokku läks veits alla 100€. Täpsemalt siis 98,58€.

Õhtu oli mega soe. Istusime terve see aeg õues. Külm kordagi ei hakanud. Mingi hetk tulime hotelli tagasi. Tegime piduliku topside üle andmise ja siis läksime tudule.

Pildid läksid natukene sassi. Kodus, Eestis parandan ära.