Nagu alati siis kohvri pakkimine jäi viimasele minutile. Kuskil 3h enne lennuki väljumist panin lõplikult kohvri kokku. Lisaks pidin pakkima ka Hanna koti kokku. 

Meil oli emmega kokku lepitud, et tulen Vanaema juurde ja sealt edasi lähme tema autoga lennujaama. Hanna jäi Tallinnasse. Kaks esimest päeva on Hanna G ja Cätu oma perega järgmised päevad. Minu auto jäi ka Cätule. 

Cätu nii armas tegi reisi puhul kingituse. Kinkis nii ilusa roosi. Punase valgega. Mega hea lõhnaga ka! Mu empsile kinkis ka. 

Mis on huvitav? Mõlemale saatsin enda blogi kasutaja. Loodan, et mõlemad kirjutavad põneva(d) loo(d). Samuti ootan huviga pilte nende tegemistest. 

G ja Hanna saatsid mind lennujaama. Olime kuni viimase hetkeni koos. Nüüdseks kirjutan teile siin Tallinn-Riia lennukipardalt.

Lend läks suurepäraselt. Nüüd tuleb oodata mitu tundi enne kui saame järgmise lennuki peale. 

Tallinna Lennujaamas kutsuti meid nimepidi väravasse. Viimane kutse oli meil. Tegime veel nalja, et ei jõuagi lennukile. Lennukile me igatahes jõudsime. Poolel lennureisil aga mõtlesime, et kas saime õige lennuki peale kuna keegi ei kontrollinud mitte midagi.  

Nüüd oleme Riias ja siinkohal ma lõpetan.

🤗