Tänane hommik algas erakordselt imelikult. Hanna lihtsalt oli oma voodis ja kaisutas seal oma mõmmi.

Kui mina ka täitsa ülesse sain siis pakkisin oma asjad, et viia oma asjad kirbukale. See on iseteenindav kirbukas. Põhimõtteliselt viid oma asjad sinna. Rendid boksi. Panen hinnasildid ja turvaelemendid külge ning kõnnid minema, et oma asju teha.

Läksime siis sinna. Cätu aitas mind ka. Panime kõik valmis sinna. Vaatasin, et ka Hanna chicco käru oli sinna müüki pandud. Muidugi polnud see roosa vaid sinine. Roosa on haruldane 😁

Ma väga palju sinna ei kuhjanud riideid. Mul on veel asju. Öeldi, et saab jooksvalt veel juurde viia. Ma homme hakkan sorteerima oma riidekappi ja tõstan need autosse. Jooksvalt hakkan sinna ka juurde viima. Vaatan kuidas kõigepealt selle nädalaga müük õnnestub. Kui sinna läksin siis paljud tulid suurte kilekotidega välja. Samuti oli seal väga palju rahvast. Minu boksi asukoht on natukene halb. See asub lastekärude kõrval. Usun, et paljud äkki ei julge sinna nurka nina pista kuid kunagi ei tea 😁

Peale seda läksime me kõik koos Luige laadale. Väga lahe oli. Nii mõnus ilm oli ja nii lahe oli loomi vaadata. Samuti seal ringi käia. Me võtsime sinna kaasa Touri. Sellega oli isegi suht okei sõita seal. Hanna isegi ühekorra ronis sealt välja. Ta oli traksidega kinni veel. Ikka sai minema.

Peale Luige laata läksime me poest ja Muugalt läbi. Poest ostime grilli asjad. Kodust võtsin ma teise käru. Meie plaan oli minna randa. Algul sõitsime mööda sealt keeramise kohast kuid siiski leidsime õige koha.

Tulime randa ja hakkasime grillima. Hanna oli tubli ja Kris oli ka. Mõlemad püsisid hästi ja Hanna ei jooksnud vette. Seekord jooksis hoopis mänguväljaku poole. Tahtis seal turnida. 

Kasutasime ühekordset grilli. Meil tuli väga hea liha. Väga mõnus oli! Sain hiljuti ühe kõlari, millega saab valjult muusikat kuulata. Võtsin selle kaasa ja kuulasime ka muusikat. Lõpuks sai mul aku tühjaks ja siis enam ei saanud. Kuulasime siis laineid. Sõime ja mingi hetk hakkasime liikuma kodu poole. Hanna jäi autos magama. Koju jõudes tõstsin ta autost voodisse. Hanna magas ilusast terve öö oma voodis. Seal suures voodis. Ükspäev jäi ta sinna ise magama ka. Nii uhke olin. Tavaliselt ronis sealt ikkagi välja. 

Õhtul hakkasin tegelema emme emadepäeva kingitusega. Vanaema ma unustasin üldse ära. Ma ei tea mis ma kingin talle 😁

Ma pole kindel kas üldse saan täna kingi kätte. Kui saan või ei saa siis järgmisest postitusest saab sellest teada..

🤗