Hommik algas sellega, et Avo helistas mulle. Ta tahtis, et ma teeksin tal ukse lahti. Avo oli võtme maha unustanud. Niisiis sellega algas meie hommik. Sõime, vaatasime telekat ja mängisime. Mingi hetk läks Hanna lõunaunne ja selleks ajaks oli mul nii suur väsimus peal, et oleks tahtnud ka uinaku teha. Ma siiski ei teinud. Ma vaatasin väheke kooli asju. Saatsin ka õpetajale uurimistöö ära.

Kui Hanna tudus siis koristasin. Vaatasin veel, et mu riidekapp on katki läinud. See, kus saab riidepuuga ripudada on alla kukkunud. Praegu on enamus riideid Hanna reisivoodis.

Päeval sain ka sõnumi, et homme tuleb kuller Hanna 10nda käruga.

Õhtul nüüd tegin Hannale pluusi. Õmblesin ise. Täpsemalt kirjutan homme 😊Veneetsiasse aega on 14 päeva ehk 2nädalat. Emps hakkas täna Veneetsia jaoks pakkima. Kui ma Veneetsia peale hakkan mõtlema siis mina tahaks nutta. Miks? Sest tunnen hirmu, kuidas Hanna hakkama saab ilma minuta. Ma hakkan Hannat veel rohkem igatsema, kui ma mõtlen selle reisi peale, kuigi ta on hetkel mu kõrval. Oeh, ma isegi ei tea mida kaasa pakkida. Usun, et saaksin Hanna kohvri ka enne valmis kui enda oma.

Rohkem nagu ei oskagi kirjutada tänasest päevast. Muidugi see, et Hanna lõi mind jalaga vastu kõrva ja mul neet nihkus veits. Verd lahmas ja sitaks valus oli.

Kuidas teil neetidega lood? Kas on kiiresti paranenud? Minul üldse kuidagi ei taha ära paraneda. Võibolla ka sellepärast, et Hanna suudab alati sellel haiget teha.