Täna siis helistas kaua oodatud kuller ja ütles, et ta on kohal maja ees. Mina alles magasin. Panin siis kiiruga riide ja läksin alla pakki kätte saama. Esimene kuller, kes paki tõi täpselt kodu ukse ette. Tavaliselt on seda toodud värava ette ja olen pidanud ise selle pakiga tuppa minema. See avaldas muljet. Tegemist siis oli täiesti võõra kullerfirmaga. Vist alles tulnud. Igatahes, tegin ma paki lahti ja olin nii rõõmus. Mingi hetk mu emotsioon lihtsalt kadus. Ma ei teagi kas olin rahul või ei ole. Seda tunnet on väga raske kirjeldada.


Algne käru kuju on siis must. Minu arust väga sünge. Sellepärast mulle see käru pole mitte kunagi meeldinud.


Tegin siis käru kaare kruvidest lahti ja panin asemele roosa varju. Nüüd on selline. Mind häirib ainult üks asi selle juures, et see väga täpselt ei sobi sellele kärule ja jääb niiöelda vahe paistma. Nüüdseks juba harjunud.

Peale seda läksime me Cätuga tema kärule järgi. Nemad ostsid ka täna käru. Niisiis käisime sellel järgi ja läksime jalutama.


Käisime me ka pitsat söömas ja poodides. Käisime algul selveris. Ma ostsin Hannale sealt liivakasti mänguasjad ja mul läks kokku vist 3,20€. Peale söömist aga käisime maximas ja ma ostsin sealt Hannale mähkmed.


Tegime ka väikse pikniku peatuse. Sõime kommi ja Hanna uuris rõdualust. Hiljem läksime me mänguväljakule. Hanna mängis liivaga. Õigemini rohkem huvitus ühest poisist, kes seal oli.

Natukene ka kärust. Mulle väga meeldib kuidas saab selle käruga väga kergelt pöörata. Poes on see lihtsalt parim! Ma olin algul väga skeptiline 3 rattalisest. Tegelikult pole sellel häda midagi. Lihtsalt kui mingi äärekivi siis tuleb kindlalt minna ja kindlasti kahe käega. Mina tegin algul selle vea ja käru oleks külili läinud.

Kaarvari on mõnusalt pikk. See on väga hea. Mis mulle ei meeldi on see, et kaarvari on põhimõtteliselt vastu pead. Kaarvarju peal on ka aknad.

Iste käib pikali ja saab magavasse asendisse panna. Täislamav see siiski ei ole. Mingi väike kalle jääb sisse.

Jalgade osa ei saa üles tõsta. On olemas eraldi osad, millega saab seda teha. Tean, et üks on poola toodang. Hiljuti tuli ka uudis, et baby jogger teeb ka ise neid. Ma ei saa pead anda kas see ka tõsi või nägin unes. See, et jalgade osa ei saa tõsta on natukene kurb, kuid seda annab parandada.

Pakiruum on väga mõnus. Küljepealt saab läheneda ka. Seljatoe küljes ka väike sahtel.

Käepidet saab reguleerida. Pikale inimesele sobib see ka. Jalad kuhugile vastu ei hakka käima.

Esiratast saab fikseerida. Mina sellega pole veel hakkama saanud. See käib mega tugevalt.

Kärupidur on nagu käsipidur. Selle lihtsalt lükad peale ja kui ära tahad siis lükkad maha. Tuleb vajutada ka kahte nuppu, kui maha tahad saada. Seda saab teha ühe käega.

Kokku käib väga väikseks. Saab teha ühekäega. Tavaliselt on minu kärud jäänud väga paksuks. See käru jääb mõnusalt õhukeseks ja mahub mu autosse suurepäraselt.

Olen juba ka maastikul proovinud. Liigub hästi. Muidugi kõnniteel veel paremini. Esiratast isegi ei fikseerinud ära. Niisiis saab hakkama. Tahaks vaid lume ära proovida.

Liiva sisse ei julgenud veel minna. Pärast rattad liivapuru täis ja see pole hea.

Praeguseks hetkeks saan öelda, et ma jumaldan seda käru kuid samas pole mul mingit väga head emotsiooni. Arvasin, et mu emotsioonid on veidi paremad.

Kuidas Teile meeldib?