Pühapäeva veetsin ma osaliselt magades. Marliis ja Mariette läksid Hannaga Ülemistesse. Mina, Jaanika ja G jäime koju magama. Mingi hetk kui ärkasime läksime Ülemistesse järgi. Selle ajaga oli juba Mariette koju läinud.

Mariette rääkis, et kui ta trammi pealt maha läks siis Hanna hakkas niiöelda nutma.


Kui me aga Ülemistesse jõudsime siis tahtsime minna sööma. Lõpuks me läksime subwaysse sööma. Sõime kõhud täis ja läksime poodidesse. Ma tahtsin endale mingit pluusi. Ma ei leidnudki midagi, mis sobiks mulle ja mis ei ole lilleline. Viimasel ajal neid nii palju, et mul hakkab juba lilledest paha. Ma ostsin rattaluku, korvi kärule, needi kõrvale ja Bennole (koerale) mänguasja. See mänguasi on väga lahe. See on lihalõhnaline. Poes oli kirjas liha maitseline ja ma ei uskunud seda. Kuna seal oli üks pakk lahti tehtud siis huvi pärast nuusutasin seda. Tõesti, lõhnas liha järgi. Hind enne oli 5€ midagi ja oli allahinnatud 1,50€ peale siis otsustasid osta selle. Kodus olles proovisin ka järgi. Tõesti, Benno mängis sellega. Muidu ei tee välja aga kui ise lähed sellega kiusama siis hakkab mängima. Kui ma hakkasin videot tegema siis just sellel ajal sai mul aku tühjaks. Võimalik, et saan kunagi ka video peale selle.Täna aga Hanna tegi hommikul üllatuse. Ta oli saanud endalt mähku jalast ja kakas mulle voodi ette. Mina samal ajal magasin. Tuleb minu juurde ja koputab mu õla peale. Ma nii ehmusin selle peale. Koristasin ära ja siis läksime alla sööma.

Peale söömist me käisime korra Maardus ära. Ma sain sealt kaks pakki. Endale jalanõud ja Hannale jalanõud. Mingi hetk teen teile siia ka reidika. Praegu saate sellise pildi.


Imearmsad papud, kokku 25€ 

Tulime siis koju tagasi. Hanna tegi autos väikse lõunaune ja mina tegin Veneetsia jaoks reisikindlustuse. Minu kindlustus läks maksma 13,33€. Selle alla siis kuulub 320€ reisitõrge ja pagasikindlustus, 150 000€ suuruses meditsiiniabi kindlustus. Ma ausalt ei oska öelda kas see suur või väike.

Õhtu poole aga grillisime ja olime õues. Mingi hetk läksime tuppa. Hiljem hakkasin oma kooliasju vaatama. Tunnistan ka oma pattu, et ostsin Hannale 12nda käru. Sellega on siis plaan see, et kuna ma sain selle mega mega odavalt siis panen selle varsti müüki ja kallimalt. Ma isegi ei tea veel kas teen selle pakist lahti. Mõte käis läbi veel, et ostaks ühe veel müügi jaoks. Aga eks näis ja sellest siis täpsemalt ka minu järgmistes postitustes. 😊

Ps! Homme jõuab minu 9sas käru kohale. Ootan seda juba nii kaua. Mis te arvate, kas olen käruga rahul ja olen õnnelik?