Eile õhtul läksin ma koos Hannaga linna, et võtta peale Jaanika ja Marliis. Seejärel liikusime me kõik koos Muugale. Plaan oli minna välja. Marliis jäi Hannat vaatama. 

Jaanikaga läksime suhteliselt hilja uuesti linna. Me läksime kolme. Seal oli mingi erapidu, millega sai nime alusel sisse. Meid sebiti ka sinna listi ja saime sisse. Olime veits seal kuniks kirjutati, et läheksime kalev spa ette. Läksime siis sinna ja peale seda sõitsime veits ringi. 

Läksime siis mingi aeg tagasi kolme. Sinna oli tulnud politsei. Ei midagi hullu ei juhtunudki. Läksime sisse ja tantsisime. Meid oli kokku 7 inimest. Mingi hetk mõtlesime, et läheks kelmi. Nii me ka tegime. Läksime jala kelmi. Ma olin kelmis esimest korda. Nii veider, aga samas huvitav õhkkond oli seal. Ma selleks ajaks olin täiega väsinud. Sellel hetkel mõtlesin ainult soojale voodile. Mingi hetk hakkasime sealt ka liikuma kodu poole.

Koju jõudes Marliis ja Hanna magasid nii armsasti. Marliis isegi ei pannud tähele, millal me koju jõudsime. Jaanika läks minu tuppa magama ja mina läksin Andri tuppa magama. Seal oli väga külm. Mingi hetk hakkas nii palav, et paha hakkas. Päike paistis silma ja Benno kiusas mind. Tuli mulle magamiskoti sisse ja pärast ta lämbus seal, vist palav oli. Ma ärkasin selle peale ja lasin ta välja. Jooksis sealt väga kiiresti minema. Järgmisel hetkel tuli kass mu otsa ronima. Oeh, ma ei saanudki väga magada.

Mingi hetk kuulsin kuidas Marliis koos Hannaga mind otsis. Läks mu empsi juurde küsima kus ma olen. Mu emps pistis röökima. Mina oma heleda häälega ütlesin, et ma Andri toas. Marliis otsis mind, et minna õue kõik koos. Niisiis saigi meil hommik veedetud õues. 

Mõtlesime, et võiks minna pikniku korraldama. Käisime me poes ja ostsime veidi süüa. Äratasime ka Jaanika üles ja läksime Maardu järve äärde. Tegime samuti nutivaba hommikusöögi. Panime telefonid hunnikusse. Seal Maardu järve ääres oli ka hobune. Marliis ja Hanna käisid hobuse juures uudistamas. 

pfft- see oli meie jaoks hommik

Tulid plaanid minna loomaaeda. Niisiis seadsime oma sammud loomaaia poole. Kui jõudsime loomaaeda siis seal oli parkla paksult täis autosid. Ma parkisin auto niimoodi, kuhu ei oleks tohtinud parkida. Samuti ma ei oleks sealt kuidagi välja saanud. Ma pole nii osav. Ma vaevu mahtusin nende kahe auto vahelt läbi. Ma arvasin, et sealt saab välja aga tegelt see oli niiöelda tupik. Kuid jaa, loomaaias vahtisime loomi ja käisime ka laste loomaaias loomi näppimas. 

Hannale väga meeldis loomaaias. Näitas näpuga loomade peale ja mõnele loomale, kes oli klaasi taga, isegi koputas.

Hüppasime korra Marliisi juurest läbi, et viia ta läpakas koju. Meil oli selline nälg, et hüppasime McDonald’sist läbi. Läksime drive in-i. Sõime end paksuks. Peale seda oli plaan minna uuesti Marliisi juurde, et võtta Mariette peale ja tulla Muugale. 


Praeguseks juba Marliis ja Jaanika magavad minu toas. Mina siin kirjutan blogi ja üritan ka peale seda puhata. 

Head puhkust mulle ja teile ilusat sooja ilma! 😊