Kui inglise keele kirjalik osa läks vist hästi siis suuline osa nii hästi ei läinud. Saan teile kindlalt öelda, et eksami ma läbi tegin. 1 punkti olen ma nagunii juba kätte saanud. See on juba teada.

Ütleme nii, et ma olin tulemuse üle kurb kuna ma ise ootasin midagi muud. Samas ma olen ka õnnelik, et vähemalt see on nüüd tehtud ja eksami olen ma läbinud niikuinii. Mu õde, Anette, lohutas mind sellega, et järgmisel aastal saan ma teha uuesti kui ma tahan. Isegi siis kui ma olen kooli läbi saanud. Ma ei tea kas see vastab tõele või mitte. Igatahes oleks see päris hea variant. Äkki selleks ajaks olen ma inglise keele tarkusi rohkem omandanud.

Praeguseks olen hiilinud kõrvale kõigest. Ma peaksin tegelema praegu kooli asjadega aga lihtsalt ei jaksa. Ma juba nii ootan suve. Ma ootan päikest. Ma ootan suveriideid. Ma ootan telkimist. Ma ootan autoga päikselisi sõite. Ma ootan matkamist. Ma ootan weekendit. Ma ootan grillimist. Ühesõnaga ma ootan kõike, mida suvi endaga kaasa toob. Ma lihtsalt ei jõua ära oodata seda.

Uuest kuust, ehk siis kui rahad tulevad üle, ma tahan tegeleda palju rohkem endaga. Just sellega, mis mulle meeldib. Ma olen mõelnud välja selle, et ma viin Hanna lastehoidu. Ma tean, et see kallis lõbu kuid pean säästma ka oma närve. Ma ei tunne end enam inimesena. Ma tunnen end mullamutina, kes on maapeal lõksus. Ma ei tunne sellest puhkust, et saan olla lapsega kodus. Ma tunnen, et olen juba oma aja ära istunud ja nüüd tahaks välja. Aga noh, eks näis, mis saama hakkab.

Nüüd aega lähen tähistama inglise keele eksami läbi saamist ehk lähen poodi jäätist ostma. Loodetavasti jalgrattaga 😀

 

Kuidas Teie tegite inglise keele eksamit? Mis emotsioonid olid? Palju punkte tuli suulises osas? 😀