Eile õhtul meenus mulle, et kurat homme on eksam. No nii, uurisin ja puurisin, mis kell see peaks hakkama. Kell 10 hakkas inglise keele eksam. Pidime kohal olema 9:30, kuid mina jäin hiljaks. Ma ei suutnud mitte kuidagi üles tõusta. Ma läksin päris hilja magama ka. Mille peale ma siis lõpuks ärkasin oli see, et mul polar loop hakkas vibreerima. Panin sinna äratuskella. Hanna jäi minust voodisse tuduma. Ma suutsin nii vaikselt ära hiilida plus ta ei kuulnud mu telefoni äratuskella nagu minagi ei kuulnud. Täitsa minusse.

Kell oli nii palju, et ma ei jõudnudki poest läbi minna. Võtsin kodust veepudeli kaasa. Kooli jõudes siis vaatasin infost, kus mul eksam toimub. Eksam toimus siis aulas. Aula juures ma seisin mõned minutid enne, kui sisse kutsuti.

Valisin siis endale sama koha, mis oli eesti keele eksami ajal. Inglise keel eksam algas mingi muusikaga. Kui muusika läbi sai siis võis alles lahti teha. Esimeseks osaks oli siis kaks kirja. Selleks anti aega 1h30minutit. Pooltundi oli paus ja siis läksime järgmisosa juurde. Selleks oli siis kuulamine ja lugemine. Minul ülehomme on ka suuline osa. Ma täpselt ei tea kas ma ikka lähen sinna suulisele osale. Oma ühe punkti olen ma nagunii juba kätte saanud. Ma vähemalt loodan.

Inglise keel on tõesti väga raske minu jaoks. Ma ei saanud väga midagi aru. Ma üritasin teha nii palju kui võimalik ja seda mis mulle tundus õige olevat. Eks siis näis, kas tuli välja miskit või mitte. Ise arvan oma tulemusest, et saan ikka veidi rohkem, kui ühe punkti. Usun, et suuline osa läheb täitsa võssa. Eks siis näis!

Ma oleksin väga õnnelik kui ma saaksin kokku 20punkti 😄

Mis veel uudist? Teate, Hanna sai lasteaeda koha. Koht siis Tallinna Kivila Lasteaed. Ausalt öeldes ei ole ma sellest lasteaiast väga midagi kuulnud. Ma olen vähemalt õnnelik, et sain sinna koha. Vähemalt kuhugi. Vahepeal oli mõttes, et Hanna ei saagi veel kohta. See pigem tuli suureks üllatuseks. Kohe pisar tuli silma. See veel üks märk selleni, et Hanna on juba suur tüdruk ja kuidas see väärtuslik aeg liigub nii kiiresti. Mõeldes sellele siis külmavärinad tulevad. Tulevad mõtted, kuidas oleks kõike seda aega teisiti veetnud. Tagantjärgi ikka hea mõelda ja niiöelda ennast süüdistada, kuidas siis oleks käitunud ja mida teinud. Oleksin tahtnud Hannat natukene rohkem nunnutada ja käia ringi perena. Oeh, mis seal ikka! Küll järgmine kord läheb paremini, kui üldse järgmist korda tuleb.

Tegin mõned uued müügikuulutused ja pildistasin kõike uuesti. Tundub täiesti mõtetu see tegemine kuna viimasel ajal ei osta mitte keegi minult midagi. Ei teagi milles asi.

Koristasime ka toa ära. Nagu ma endale lubasin siis tõin Hanna reisivoodi autost ära. See siis selleks, et Hanna õpiks oma voodis tuduma. Hetkel jääbki nii, et Hannal kaks voodit siin toas.


Jep, Hanna magab juba seal voodis 😄

Teen viimased snäkid ja lähen ka tuttu. Peab ju vaikselt harjutama hakkama lasteaia jaoks 😁