Teisipäev, 25 aprill

Käisin koos Cätu ja ta mehega natukene sõitmas. Käisin ja aitasin neid. Õigemini pidin neid natukene autoga sõidutama. Ma pikemalt ei kirjuta sellest, sest see pole minusse puutuv vaid nende pere kesine teema.

Kolmapäev, 26.aprill

Olin ma täitsa kodune ja tegin väheke ka uurimistööd. Vaatsin ka veidikene telekat. Käisime veel Hannaga õues.

Neljapäev, 27.aprill

Ausalt öeldes hakkab mu mälu veidi kustuma. Kui ma ei kirjuta oma tegemistest siis ma võin need lihtsalt unustada, mis päeval ma midagi tegin. Ühtlasi on hea sellest kõigest kirjutada siia otse. See on nii nõme. Ma usun, et sellel päeval ma võisin ka teha veel uurimistööd. Meelde tuli! Ma käisin Anettega väljas. Me jalutasime nii palju. Ma pole nii ammu, nii palju jalutanud. See oli nii tore väike meenutus sellest, mis kõik kunagi oli.

Reede, 28.aprill

Oeh, sellest päevast mul oleks palju rääkida, kuid jääme ikka normaalsuse piiridesse, vähemalt seda ma siia ei kirjuta 😀 xD 

Päeval koristasin ma tuba. Mingi hetk helistas emps ja kurtis muret, et vanaema ei võta telefoni vastu. Niimoodi teist päeva. Otsustasin siis vaatama minna. Sõitsin siis nende juurde ja kui alt helistasin kella neile siis tükk tükk aega ei võtnud keegi vastu. Mu mõttet jooksid juba teate küll kuhu. Lõpuks võtsid kõne vastu ja tegid ukse lahti. Kõik oli korras olnud. Telefoniga oli lihtsat mingi asi juhtunud. Ma midagi seal tegin, kuid täpselt ei teagi, milles asi oli. Mõne aja pärast hakkasin koju tagasi minema. 

Õhtul olin aga sünnipäeva peol. Hannaga jäi Mariette. Mulle meeldis see päev, kohe väga väga.. Magama jõudsin ma kuskil kell 10 ja ärkasin kell 12 ülesse.

Laupäev, 29.aprill

Oeh kui väsinud ma olin.. tõsiselt. Ma tundsin kuidas mul on vaja silmi lihtsalt tikkudega lahti hoida. No see selleks. Hommikul, vähemalt minu jaoks, kell 16:00 jõudsin ma sadamasse, et Hannale saada istmealus ja kärule kaarvari. Sellel päeval käisin ma ka Ülemistes. Kohe kaks korda, ühe korra sõitsin ainult parklasse, et Jaanika saaks oma prillid kätte Ülemistest. Peale seda viisin ma Mariette koju. Teisel korral käisime Lidos söömas. Muud väga midagi. Õigemini oleks aga mõni on selle vastu, et kirjutada. Sain veel autoga sõidetud. Minu kilomeetrid selles kuus on läbi sõidetud juba 1100km.

Pühapäev, 30.aprill

Hommikul tuli Andri minu tuppa ja võttis Hanna. Käisid nad koos all söömas. Ma ärkasin sellise peavaluga, et jube. Suutsin veel ka kaela ära magada. Vaatasin viimase Grey Anatoomia osa ära ja siis oli juba lõuna. ”Visakasin” Hanna siis õue magama ja ise hakkasin uurimistööd kirjutama. Hanna väga ei tahtnud üldse magada. Magas kõigest tund aega. Empsil tuli mul plaan, et minna kinno. Seal me ka käisime. Hanna ei suutnud olla lõpuni. Niisiis me ei näinud poolt filmi. Algul istus ilusasti paigal ja jõi oma mahla ning sõi popkorni. Peale seda hakkas rahmeldama ja lõpuks isegi karjuma. Mingi hetk helistas mulle ka vanaema. Ma unustasin panna hääletule, sest tavaliselt keegi ei helista mulle. Mingi naine hakkas mind ka veel passima, mis ajas mind eriti närvi. Niisiis tulime sealt tulema. Ma ei leidnud veel autot ka parklast ülesse kuna mina ei näinud kuhu Avo parkis. Ta lasi meid ukse ees maha. Igatahes Avo parkis sinna kuhu ei oleks tohtinud parkida. Õnneks, et trahvi ei saanud. Kui auto leidsime siis sõitsime koju. Õhtu veetsimegi kodus.