Täna ma pühendasin aega matemaatikale ja inglise keelele.

Minu põhi teema, mis ma tahtsin kirjutada on siis lasteaed. Ma tean, et mõned lapsed, kes sama vana kui Hanna on saanud endale lasteaia koha. Hakkasin ka vaatama kui kaugel meil veel minna on. Algul see väga rõõmustas mind kuna numbrid on nii palju langenud. Kui ma hakkan mõtlema seda aega, et selle 7 kuuga ei ole väga midagi muutunud. See on nii pikk aeg. Kivila Lasteaed on langenud sirka 3 kohta kuus. Mis on tegelikult väga pikk aeg. Kõige kiirem langus on toimunud Vormsi lasteaias. Kuus sirka 5 kohta langenud.

Eile kui ma olin selle tulemusega väga rahul ja mõistsin, et Hanna saab endale koha siis tegelikult see nii veel ei ole. Pikk tee on veel minna. Väga pikk! Arvan, et pean vaikselt otsima ka eralasteaeda või hoidu. Praegusel hetkel ma küll tunnen kuidas ei suuda üldse Hannaga tegeleda. Võibolla on see tunne tingitud just kooli lõpetamise pärast. Mul on väga suur stress praegu kooliga. Mul on veel väga palju asju teha, vastata ja korrata.

Olen praegu kahe lastehoiu vahel. Hetkel ei teagi kumb see positiivsem on. Üks on mõned eurod kallim kui teine. Asukoht neil suhteliselt sama. Mõnisada meetrit on vahe. Eks vist peaks mõlemas proovi päeva tegema. Ühel on proovipäev odavam kui teisel. Kuid lõpp tulemus on ühel kallim kui teisel.  Niisiis peaks vist selle teise kasuks otsustama kuigi see proovipäevade suhtes kallim..